Ünal Karaman

Ünal Karaman'dan galibiyet sorusuna İstanbul'un fethiyle yanıt

Ünal Karaman'dan galibiyet sorusuna İstanbul'un fethiyle yanıt Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, genç futbolcuların performansının abartılmaması gerektiğini ifade ederek, "Fatih bu yaşlarda İstanbul'u fethediyordu" dedi.

Koeman ve Ünal Karaman'ın derbi taktikleri

Koeman ve Ünal Karaman'ın derbi taktikleri Ünal Karaman ve Koeman derbide ilk yarım saatin önemine dikkat çekti. Koeman rakibin baskısını kırmayı, Karaman ise erken gol bulmayı planlıyor.

Ünal Karaman: Kırılacak biri varsa o da benim

Ünal Karaman: Kırılacak biri varsa o da benim Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, kadro dışı bırakılan Onur Kıvrak ve Burak Yılmaz hakkında konuştu.

Ünal Karaman istifa etti yönetim kabul etmedi

Ünal Karaman istifa etti yönetim kabul etmedi 5-0'lık Malatyaspor yenilgisi sonrası Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman'ın istifa ettiği ortaya çıktı.

Ünal Karaman ile yollar ayrılıyor

Ünal Karaman ile yollar ayrılıyor Malatyaspor'a 5-0 yenilen Trabzonspor'da yönetim, Fenerbahçe maçı öncesi teknik direktör değişikliğine gitmeye hazırlanıyor.

Ünal Karaman: Kabul edebileceğimiz bir sonuç değil

Ünal Karaman: Kabul edebileceğimiz bir sonuç değil Spor Toto Süper Lig'in 12. hafta açılış karşılaşmasında Evkur Yeni Malatyaspor evinde Trabzonspor'u 5-0 mağlup etti. Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman maç sonu yaptığı açıklamada, "Oyun olarak bu sonucu hak ettiğimizi söyleyemem" dedi.

Ünal Karaman: Burak Yılmaz için karar vereceğiz...

Ünal Karaman: Burak Yılmaz için karar vereceğiz... Ünal Karaman, tribünlerin ıslıklamasına tepkiyle karşılık veren Burak Yılmaz için "Konuşup karar alacağız" dedi.