Ümit Özat

Adana Demirspor Ümit Özat ile sözleşmesini uzattı

Adana Demirspor Ümit Özat ile sözleşmesini uzattı Spor Toto 1. Lig takımlarından Adana Demirspor, Teknik Direktör Ümit Özat ile 1 yıllık yeni sözleşme imzaladı.

Tahkim Kurulu Ümit Özat'ın cezasını onadı

Tahkim Kurulu Ümit Özat'ın cezasını onadı TFF Tahkim Kurulu, Adana Demirspor Teknik Direktörü Ümit Özat'ın 1 maçlık men cezasına yaptığı erteleme talebini reddetti ve onadı.

Fenerbahçe'de göreve talip 3 hoca var

Fenerbahçe'de göreve talip 3 hoca var Fenerbahçe'de teknik direktörlük koltuğu için her geçen gün adaylar artıyor. Yılmaz Vural ve Ümit Özat'ın ardından Bülent Uygun da Fenerbahçe yönetimine mesaj yolladı.

Ümit Özat'tan Fenerbahçe ile ilgili çarpıcı sözler!

Ümit Özat'tan Fenerbahçe ile ilgili çarpıcı sözler! Fenerbahçe’nin eski kaptanı, spor yaşantısını teknik direktörük yaparak sürüdüren Ümit Özat A Spor’a yaptığı açıklamalarla ses getirdi.

Ali Koç Ümit Özat'ı locadan kovdu mu?

Ali Koç Ümit Özat'ı locadan kovdu mu? Fenerbahçe'de geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen Seçimli Olağan Genel Kurul'da Aziz Yıldırım'ın Ümit Özat ve Ali Koç arasında geçen bir olayı anlatması üzerine Ümit Özat sessizliğini bozdu.

Gençlerbirliği’nde isyan! İstifa için imza topladılar

Gençlerbirliği’nde isyan! İstifa için imza topladılar Yaşadığı teknik direktör kriziyle gündeme gelen Gençlerbirliği’nde ekim ayında istifa eden Yönetim Kurulu üyeleri, Başkan Murat Cavcav ve Teknik Direktör Ümit Özat’ın istifası için imza kampanyası başlattı.

Ümit Özat'ın yardımcıları belli oldu

Ümit Özat'ın yardımcıları belli oldu Süper Lig ekibi Gençlerbirliği'nin başına geçen Ümit Özat'ın yardımcıları belli oldu.