Ufuk Sarıca

Shane Larkin Türk vatandaşlığına geçince adı ne olacak?

Shane Larkin Türk vatandaşlığına geçince adı ne olacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Larkin sözlerinin ardından A Milli Takım Başantrenörü Ufuk Sarıca da Türk vatandaşlığına geçip 12 Dev Adam için forma giymesi gündemde olan yıldız isimle ilgili beklenen açıklamayı yaptı. Peki Larkin'in yeni ismi ne olacak?

Beşiktaş ile sözleşmesi feshedildi

Beşiktaş ile sözleşmesi feshedildi Beşiktaş Sompo Japan Erkek Basketbol Takımı, başantrenör Ufuk Sarıca ile yollarını ayırdı.

12 Dev Adam için Ufuk Sarıca sesleri

12 Dev Adam için Ufuk Sarıca sesleri Beşiktaş Sompo Japan'ın Koçu Ufuk Sarıca'nın adı A Milli Basketbol Takımı için geçiyor.

Beşiktaş Ufuk Sarıca'yı resmen açıkladı

Beşiktaş Ufuk Sarıca'yı resmen açıkladı Spor Toto Basketbol Ligi ekiplerinden Beşiktaş Sompo Japan Takımı, Ufuk Sarıca ile 2+1 yıllık sözleşme imzaladı.

Ufuk Sarıca Beşiktaş ile anlaştı

Ufuk Sarıca Beşiktaş ile anlaştı Yeni sezona güçlü bir kadro ile yola çıkmak isteyen Beşiktaş Integral Forex, Ufuk Sarıca ile el sıkıştı

Beşiktaş Fenerbahçe'nin yıldızına el attı

Beşiktaş Fenerbahçe'nin yıldızına el attı Futboldan sonra basketbolda da iddialı bir takım kurmak için çalışmalara başlayan Beşiktaş, Fenerbahçe'nin oyun kurucusu Bobby Dixon'a kancayı taktı..