Uefa Uluslar Ligi

Finalde Hollanda'yı yenen Portekiz şampiyon oldu

Finalde Hollanda'yı yenen Portekiz şampiyon oldu UEFA Uluslar Ligi'nde ilk şampiyonu finalde Hollanda'yı 1-0 yenen Portekiz oldu.

UEFA Uluslar Ligi'nde finalin adı Portekiz-Hollanda

UEFA Uluslar Ligi'nde finalin adı Portekiz-Hollanda UEFA Uluslar Ligi'nde Hollanda, İngiltere'yi normal süresi 1-1 biten maçın uzatma devrelerinde 3-1 yenerek finalde Portekiz'in rakibi oldu.

UEFA Uluslar Ligi'nde gecenin sonuçları

UEFA Uluslar Ligi'nde gecenin sonuçları UEFA Uluslar Ligi'nde beşinci gün karşılaşmaları tamamlandı.

UEFA Uluslar Ligi başlıyor

UEFA Uluslar Ligi başlıyor UEFA'nın milli takım düzeyindeki yeni organizasyonu UEFA Uluslar Ligi, 6-7 ve 8 Eylül'de oynanacak ilk hafta karşılaşmaları ile başlayacak. Bu turnuvadan 4 takım EURO 2020'ye direkt gidecek.

Yıldırım Demirören'den taraftara mesaj

Yıldırım Demirören'den taraftara mesaj Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, A Milli Futbol Takımı'nın UEFA Uluslar B Ligi 2. Grup maçlarına Trabzon'da Rusya ile başlamasının ayrı bir anlam taşıdığını belirtti.

A Milli Takım'ın yeni formaları tanıtıldı!

A Milli Takım'ın yeni formaları tanıtıldı! Milli Takımlarımızın Nike tarafından hazırlanan yeni iç saha ve deplasman formaları tanıtıldı.

Türkiye'nin UEFA Uluslar Ligi'ndeki rakipleri

Türkiye'nin UEFA Uluslar Ligi'ndeki rakipleri Türkiye'nin de yer aldığı UEFA Uluslar Ligi kuraları bugün çekildi. A Milli Takım'ın UEFA Uluslar Ligi'ndeki rakipleri İsveç ve Rusya oldu.