Türkiye Futbol Federasyonu

Spor Toto Süper Lig'de program açıklandı!

Spor Toto Süper Lig'de program açıklandı! Spor Toto Süper Lig'de 21. ve 22. haftanın maç programı belli oldu.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan UEFA açıklaması

Ali Koç'tan flaş UEFA açıklaması Fenerbahçe başkanı Ali Koç, UEFA yetkilileriyle UEFA'nın İsviçre'nin Nyon kentindeki merkezinde bir araya geldi.

Spor Toto Süper Lig'de 20. hafta heyecanı!

Spor Toto Süper Lig'de 20. hafta heyecanı Spor Toto Süper Lig'de 20. haftanın perdesi yarın İstanbul'da oynanacak Fenerbahçe-Göztepe maçıyla açılacak.

Maçta çıkan kavganın faturası: 36 futbolcuya ceza

Maçta çıkan kavganın faturası: 36 futbolcuya ceza Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Amatör Futbol Disiplin Kurulu, İstanbul Süper Amatör Lig takımlarından Soğuksuspor ile Pendik Dolayobasporlu toplam 36 futbolcuya ceza verdi.

Hakemler FIFA atletik testine katıldı

Hakemler FIFA atletik testine katıldı Süper Lig'de görevli hakemler ile yardımcı hakemlerine FIFA atletik testi uygulandı.

Galatasaray Beşiktaş ve Trabzonspor PFDK'ya sevk edildi

Galatasaray Beşiktaş ve Trabzonspor PFDK'ya sevk edildi Beşiktaş ve Trabzonspor "çirkin tezahürattan" dolayı, Galatasaray ise "saha olayları" ve "talimatlara aykırı hareket" nedeniyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK) sevk edildi.

Merkez Hakem Kurulu Hüseyin Göçek'e maç verdi

Merkez Hakem Kurulu Hüseyin Göçek'e maç verdi Spor Toto Süper Lig'in 17. haftasında oynanacak maçlarda görev alacak hakemler açıklandı. Galatasaray - Konyaspor maçından sonra kızağa çekilen Hüseyin Göçek'e 3 hafta aradan sonra maç verildi.