Türkiye A Milli Futbol Takımı

A Milli Takım'da Kuntz'un yerine Vincenzo Montella geliyor

A Milli Takım'da Kuntz'un yerine Vincenzo Montella geliyor A Milli Takım'da Stefan Kuntz dönemi son buldu. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), bugün Alman teknik direktör ile bir araya gelip kritik bir toplantı gerçekleştirecek. Toplantının sonunda Kuntz ile yolların ayrılacağı resmi olarak ilan edilecek.

Hasret sona eriyor! 2.5 yıl sonra Milli Takım orada sahneye çıkıyor

Hasret sona eriyor! 2.5 yıl sonra Milli Takım orada sahneye çıkıyor Türkiye A Milli Futbol Takımı İran maçı ile 2.5 yıl aradan sonra İstanbul'daki futbolseverlerin huzuruna çıkacak. Karşılaşmanın bilet fiyatları da belli oldu.

Milli Takım’da üç yıldızdan iyi haber

Milli Takım’da üç yıldızdan iyi haber Türkiye A Milli Futbol Takımı, İrlanda Cumhuriyeti maçının hazırlıklarını sürdürdü. Dün düz koşu yapan Hakan Çalhanoğlu, Cenk Tosun ve Selçuk İnan takımla birlikte çalıştı.

A Milli Takım’da Emre Mor şoku!

A Milli Takım’da Emre Mor şoku! Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın İrlanda ve Karadağ ile oynayacağı hazırlık maçlarının aday kadrosuna çağrılan Emre Mor, Twitter'dan yaptığı açıklama ile kampa katılamayacağını duyurdu. Emre'nin yerine kadroya Alper Potuk dahil edildi.

İzlanda'nın aday kadrosu belli oldu

İzlanda'nın aday kadrosu belli oldu Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın 2018 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri I Grubu'nda 6 Ekim'de karşılaşacağı İzlanda'nın aday kadrosu ve medya programı açıklandı.

Türkiye İzlanda'yı yendi! En iyi 3. olarak Fransa'ya gidiyoruz...

Türkiye İzlanda'yı yendi! En iyi 3. olarak Fransa'ya gidiyoruz... Türkiye, 2016 Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde İzlanda'yı 1-0 yendi! Kazakistan da Letonya’yı 1-0 yendi! En iyi 3. olarak Fransa'ya gidiyoruz...

TREND HABERLER
TREND HABERLER