Türk Telekom Arena

Türk Telekom Arena G.Saray taraftarına dar geldi

Türk Telekom Arena G.Saray taraftarına dar geldi Falcao ve diğer transferler sonrasında Galatasaray'da kombine satışı şimdiden 40 bine ulaştı. Yönetim, talebi karşılamak ve daha fazla maddi kaynak sağlamak amacıyla stat kapasitesini artırmak için çalışmalara başladı. Cim-Bom, TFF’ye başvurarak ayakta seyirci almak istediğini iletti.

Galatasaray'dan Devler Ligi ve Yaz Dostum şarkısı

Galatasaray şampiyon oldu bakın hangi şarkı çalındı Süper Lig’de Başakşehir maçını 2-1 kazanarak şampiyonluğunu ilan eden Galatasaray’da Türk Telekom Arena stadında maç sonunda bakın hangi şarkılar çalındı..

Cumhurbaşkanı'nın çıkışı sonrası TFF 4 stadın ismini değiştirdi

Cumhurbaşkanı'nın çıkışı sonrası TFF 4 stadın ismini değiştirdi Türkiye Futbol Federasyonu, içinde arena adı bulunan 4 stadın isimlerini stadyum olarak değiştirdi.

Galatasaray taraftarından Tolga Ciğerci'ye tepki

Galatasaray taraftarından Tolga Ciğerci'ye tepki Fenerbahçe derbisinden sonra Tolga'yı gören sarı-kırmızılı taraftarlar, milli oyuncuya serzenişte bulundu.

Galatasaray'ın 6 yıllık misafirliği son buldu

Galatasaray'ın 6 yıllık misafirliği son buldu Galatasaray Başkanı Dursun Özbek bugün Başbakan Binali Yıldırım ile Türk Telekom Arena Stadı'nın son durumunu konuştu.

Türk Telekom Arena'da istifa sesleri

Türk Telekom Arena'da istifa sesleri Galatasaray evinde Beşiktaş'a 1-0 mağlup oldu ve büyük oranda şampiyonluğa havlu attı taraftar çılgına döndü.

Türk Telekom Arena'da 859 milyon liralık derbi

Türk Telekom Arena'da 859 milyon liralık derbi Süper Lig’de G.Saray ile Beşiktaş arasında oynanacak derbi, toplam değeri 859 milyon lirayı bulan futbolcuların mücadelesine sahne olacak.

TREND HABERLER
TREND HABERLER