Tuncay Şanlı

Tuncay Şanlı Fenerbahçe için futbolcu arıyor

Tuncay Şanlı Fenerbahçe için futbolcu arıyor Fenerbahçe'de bir döneme damgasını vuran ve taraftarın sevgilisi haline gelen Tuncay Şanlı kulüpte aktif rol oynamaya başladı..  Tuncay Şanlı, şimdi Fenerbahçe için futbolcu arıyor..

Tuncay Şanlı'dan gole tepki: Antrenmanda attırmaz

Tuncay Şanlı'dan canlı yayında tepki! Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi son 32 turu rövanş maçında deplasmanda Zenit'e 3-1 mağlup oldu ve Avrupa'ya veda etti. Eski F.Bahçeli futbolcu Tuncay Şanlı FB TV'de maç ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Tuncay Şanlı'ya sürpriz teknik direktörlük teklifi

Tuncay Şanlı'ya sürpriz teknik direktörlük teklifi Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Tuncay Şanlı'ya sürpriz bir teknik direktörlük teklifi geldi.

Efsaneler şehit aileleri için buluşuyor

Efsaneler şehit aileleri için buluşuyor Trabzon'da perşembe günü anlamlı turnuva düzenleniyor... Futbolun eski yıldızları şehit aileleri için şehre geliyor.

Erdoğan'ın oynayacağı gösteri maçının kadrosu belli oldu

Erdoğan'ın oynayacağı gösteri maçının kadrosu belli oldu Şöhretler Karması maçında, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanı sıra Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, İçişleri Bakanı Soylu, Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank ile eski futbolcular Semih Şentürk, Tuncay Şanlı, Yattara gibi isimler ter dökecek.

Eski futbolculardan Hamza Yerlikaya'ya ziyaret!

Eski futbolculardan Hamza Yerlikaya'ya ziyaret! Fenerbahçeli eski milli futbolcular Tuncay Şanlı, Semih Şentürk ve Serdar Kulbilge, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya'yı ziyaret etti.

Aykut Kocaman'dan Tuncay Şanlı'ya sert cevap!

Aykut Kocaman'dan Tuncay Şanlı'ya sert cevap! Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman canlı yayında açıklamalarda bulundu. Aykut Kocaman, Tuncay Şanlı ve Tümer Metin'in Valbuena yorumuna sert cevap verdi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER