Tolga Zengin

Beşiktaş'tan Tolga Zengin bombası

Tolga Zengin bombası! Geri dönüyor Beşiktaş'la geçtiğimiz sezon sözleşmesi sona eren ve boşta olan Tolga Zengin'le ilgili bir iddia ortaya atıldı.

Süper Lig ekibinden Tolga Zengin sürprizi!

Süper Lig ekibinden Tolga Zengin sürprizi! Süper Lig'in yeni ekiplerinden Gazişehir Gaziantep, Beşiktaş ile yollarını Tolga Zengin'le büyük ölçüde anlaştı.

Beşiktaş'ta ayrılık var! 4 futbolcu yolcu

Beşiktaş'ta ayrılık var! 4 futbolcu yolcu Beşiktaş'ta ayrılacak futbolcular belli oldu.. Sezon sonu sözleşmesi biten 4 futbolcu yeni sezonda siyah beyazlı formayı giyemeyecek.. Peki kim bu futbolcular? Ayrıntılar haberimizde..

Beşiktaş'ta büyük temizlik! Tam 10 ayrılık

Beşiktaş'ta büyük temizlik! Tam 10 ayrılık Adriano, G. Töre, Tolga ve M. Pektemek’in sözleşmeleri yenilenmeyecek. Q7, Larin, Medel ve Roco satılacak, Lens ve Vida için de teklifler değerlendirilecek.

Tolga Zengin'den alkışkanacak hareket

Tolga Zengin'den alkışkanacak hareket Beşiktaş’ta devre arasından bu yana kadro dışı olmasına rağmen bu konu hakkında hiç konuşmayan Tolga Zengin’in, uzun süredir Ümraniye’de maaş alamayan birçok personele maddi destekte bulunduğu öğrenildi.

İşte Tolga Zengin'in kadro dışı kalma sebepleri

Neden kadro dışı kaldığı ortaya çıktı Beşiktaş'ta devre arası kampına alınmayarak kadro dışı bırakılan Tolga Zengin olayının perde arkasında ilginç detaylar ortaya çıktı.

İşte Tolga Zengin'i yakan sözler

İşte Tolga Zengin'i yakan sözler Siyah-Beyazlılar’da kadro dışı kalan oyunculardan biri olan Tolga Zengin’le neden bir anda ilişkilerin koptuğu ortaya çıktı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER