Tayfur Havutçu

Tayfur Havutçu ilk maçında Beşiktaş’a karşı

Tayfur Havutçu ilk maçında Beşiktaş’a karşı Süper Lig’in 14. haftasında Kasımpaşa, Beşiktaş’ı ağırlayacak. Bu müsabakada lacivert-beyazlıların yeni teknik direktörü Tayfur Havutçu da ilk maçında daha önce formasını giydiği ve teknik adam olarak görev aldığı Beşiktaş’a karşı puan mücadelesi verecek.

Kasımpaşa Tayfur Havutçu ile anlaşmaya vardı

Kasımpaşa Tayfur Havutçu ile anlaşmaya vardı Kasımpaşa, Teknik Direktör Kemal Özdeş ile yolların ayrılmasının ardından takımın başına Tayfur Havutçu’yu getirdi.

Kasımpaşa'da Tayfur Havutçu dönemi

Kasımpaşa'da Tayfur Havutçu dönemi Kemal Özdeş'le yollarını ayıran Kasımpaşa, Tayfur Havutçu ile 1,5 yıllık anlaşmaya vardı.

Milli Takım'ı kimin çalıştıracağı belli oldu

Milli Takım'ı kimin çalıştıracağı belli oldu A Milli Takım'da Teknik Direktör Mircea Lucescu ile yolların ayrılmasının ardından, takımı sezon sonuna kadar Tayfur Havutçu yönetecek.

Oğuzhan Özyakup A Milli Takım kadrosuna alındı

Oğuzhan Özyakup A Milli Takım kadrosuna alındı Beşiktaşlı futbolcu Oğuzhan Özyakup, A Milli Takım kadrosuna dahil edildi.

Mircea Lucescu'nun yardımcıları belli oldu

Mircea Lucescu'nun yardımcıları belli oldu Türkiye Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu'nun yardımcıları belli oldu.

Emre Belözoğlu'ndan kaçakçılık operasyonu için açıklama

Emre Belözoğlu'ndan kaçakçılık operasyonu için açıklama Kaçakçılık çetesiyle adları anılan sporcuların üstün zekaya sahip olduklarını belirten Emre Belözoğlu, önemli açıklamalarda bulundu.