Tamer Tuna

Antalyaspor Tamer Tuna ile anlaştı

Antalyaspor Tamer Tuna ile anlaştı Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor teknik direktör Tamer Tuna ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladı.

Göztepe'de yeniden Tamer Tuna dönemi

Göztepe'de yeniden Tamer Tuna dönemi Göztepe, teknik direktör Tamer Tuna ile 3.5 yıllık sözleşme imzalandığını açıkladı.

İki teklifi reddetti! Beşiktaş'ı bekliyor

İki teklifi reddetti! Beşiktaş'ı bekliyor Şenol Güneş’in yerine anlaşılan Tamer Tuna’nın, kendisine gelen teklifleri Beşiktaş için geri çevirdiği ortaya çıktı.

Tamer Tuna'dan Fenerbahçe'ye gözdağı

Tamer Tuna'dan Fenerbahçe'ye gözdağı Spor Toto Süper Lig takımlarından Demir Grup Sivasspor Teknik Direktörü Tamer Tuna, "Fenerbahçe maçından tabii ki kazanarak ayrılmak istiyoruz" dedi.

Tamer Tuna resmen Sivasspor'da

Tamer Tuna resmen Sivasspor'da Spor Toto Süper Lig takımlarından Göztepe'den ayrılan teknik direktör Tamer Tuna'nın Sivasspor ile sözleşme imzaladı.

Tamer Tuna’nın yeni takımı belli oldu

Tamer Tuna’nın yeni takımı belli oldu Göztepe'den ayrılan Tamer Tuna'nın yeni takımı ile ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı.

Göztepe’de Tamer Tuna bilmecesi

Göztepe’de Tamer Tuna bilmecesi Spor Toto Süper Lig'de başarılı bir sezon geçiren Göztepe'de teknik direktör Tamer Tuna ile yolların ayrılıp aynı saatlerde Ümraniyespor'u çalıştıran Bayram Bektaş'ın 2 yıllığına göreve getirilmesi camiada şaşkınlık yaratırken, olayın perde arkasında ilginç gelişmelerin yaşandığı öğrenildi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER