Talisca

Beşiktaş'a Çin'den Talisca müjdesi!

Beşiktaş'a Çin'den Talisca müjdesi! Federasyonda gelecek yıldan itibaren Çin Ligi’nde yabancı sayısının 1+1 olması tartışılıyor. Kadrodaki 2 yabancıdan sadece biri yeşil sahada olacak. Ayrıca yabancılara 30 yaş ve maaş sınırı da konuluyor.

Çin'de Talisca alarmı! Fenerbahçe'ye gitmesin diye...

Çin'de Talisca alarmı! Fener'e gitmesin diye... Çin basını, Evergrande’nin Talisca’nın Fener’e gitmesini önlemek için oyuncuya vatandaşlık ve Çin Milli Takımı’nda oynamayı teklif ettiğini, Brezilyalı’nın da buna sıcak baktığını iddia etti.

Trabzonspor Talisca bombasını patlattı!

Trabzonspor Talisca bombasını patlattı! Menajerine, Türkiye’den takım bulması için talimat veren Anderson Talisca’ya ilk ciddi teklifin Trabzonspor tarafından yapıldığı ortaya çıktı.

Talisca Beşiktaş'a çağrıda bulundu

Talisca Beşiktaş'a çağrıda bulundu Çin’de mutsuz olan ve yeniden Avrupa’ya dönmek isteyen Talisca, eski kulübü Beşiktaş’a haber gönderdi. Siyah-Beyazlılar bu mesaj üzerine en kısa zamanda Evergrande ile masaya oturacak. Yapılacak teklif ise Brezilyalı’nın yıllık ücretini yarı yarıya karşılamak.

Guangzhou Evergrande Talisca'nın bonservisini aldı

Guangzhou Evergrande Talisca'nın bonservisini aldı Benfica, Çin ekibi Guangzhou Evergrande’nin 19.2 milyon euro karşılığında Anderson Talisca’nın bonservisini aldığını açıkladı.

Beşiktaş'a dünya yıldızı 10 numara!

Beşiktaş'a dünya yıldızı 10 numara! Teknik direktör Şenol Güneş’in raporu doğrultusunda yeni sezon öncesinde kadrosunu güçlendirmek için çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, bu doğrultuda rotasını Almanya’ya çevirdi.

Beşiktaş'ta 4 futbolcunun sözleşmesi sona erdi

Beşiktaş'ta 4 futbolcunun sözleşmesi sona erdi Beşiktaş'ta 4 oyuncunun sözleşmesi resmi olarak sona erdi.