Talisca

Anderson Talisca'ya Palmeiras talip oldu

Talisca'ya sürpriz talip! Çin'deki koronavirüs nedeniyle ülkeden gitmek isteyen futbolculara Anderson Talisca da eklendi. Brezilyalı yıldıza ülkesinin Palmeiras takımı talip oldu.

Talisca'dan Beşiktaş'a yeşil ışık!

Talisca'dan Beşiktaş'a yeşil ışık! Futbol hayatını Çin'de sürdüren Anderson Talisca, Beşiktaşlı taraftarların "Come to Beşiktaş" yorumuna "İnşallah" yanıtını verdi.

Ahmet Ağaoğlu'ndan Talisca ile ilgili flaş sözler!

Ahmet Ağaoğlu'ndan Talisca ile ilgili flaş sözler! Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu Talisca transferi hakkında flaş sözler söyledi.

Beşiktaş'ın eski oyuncusu Talisca'dan transfer itirafı!

Beşiktaş'ın eski oyuncusundan transfer itirafı! Kariyerini Çin'de sürdüren Beşiktaş'ın eski yıldızı Anderson Talisca, transfer itirafında bulundu.

Beşiktaş'a Çin'den Talisca müjdesi!

Beşiktaş'a Çin'den Talisca müjdesi! Federasyonda gelecek yıldan itibaren Çin Ligi’nde yabancı sayısının 1+1 olması tartışılıyor. Kadrodaki 2 yabancıdan sadece biri yeşil sahada olacak. Ayrıca yabancılara 30 yaş ve maaş sınırı da konuluyor.

Çin'de Talisca alarmı! Fenerbahçe'ye gitmesin diye...

Çin'de Talisca alarmı! Fener'e gitmesin diye... Çin basını, Evergrande’nin Talisca’nın Fener’e gitmesini önlemek için oyuncuya vatandaşlık ve Çin Milli Takımı’nda oynamayı teklif ettiğini, Brezilyalı’nın da buna sıcak baktığını iddia etti.

Trabzonspor Talisca bombasını patlattı!

Trabzonspor Talisca bombasını patlattı! Menajerine, Türkiye’den takım bulması için talimat veren Anderson Talisca’ya ilk ciddi teklifin Trabzonspor tarafından yapıldığı ortaya çıktı.

TREND HABERLER