Tahkim Kurulu

Tahkim Kurulu harcama limitleri için itirazları reddetti!

Tahkim Kurulu o itirazları reddetti! Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kulüp Lisans Kurulu tarafından belirlenen ‘takım harcama limitleri’ ile ilgili tartışmalar sürerken, Tahkim Kurulu dün bu konuda iki kritik karar aldı.

Tahkim Kurulu'ndan Isla'nın itirazına red!

Tahkim Kurulu'ndan Isla'nın itirazına red! Tahkim Kurulu'ndan Fenerbahçe Kulübü'ne kötü haber geldi. Tahkim Kurulu'nun bugün yaptığı toplantı sonrası Fenerbahçe'nin itirazları reddedildi.

Tahkim'den Ali Koç ve Ahmet Ağaoğlu kararı!

Tahkim'den Ali Koç ve Ahmet Ağaoğlu kararı! Tahkim Kurulu, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un 50 bin TL para cezasını ve Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nun 45 gün hak mahrumiyeti ile 30 bin para cezasını onadı.

Tahkim'den Alanyaspor maçı için başvuran Fenerbahçe'ye kötü haber

Tahkim'den Fenerbahçe'ye kötü haber TFF Tahkim Kurulu, Fenerbahçe'nin Süper Lig'de Alanyaspor ile oynadığı olaylı maçın tekrarı için yaptığı itirazı reddetti.

Tahkim Kurulu Suat Arslanboğa'nın itirazını reddetti

Tahkim Kurulu'ndan Suat Arslanboğa kararı! Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, hakem Suat Arslanboğa'nın profesyonel hakemlik sözleşmesinin feshedilmesine itirazını oybirliği ile reddetti.

Tahkim kararını verdi! Bursaspor...

Tahkim kararını verdi! Bursaspor... Bursaspor’un 3 puan silme cezasına yaptığı itiraz Tahkim Kurulu tarafından reddedildi. 12 puanda bulunan yeşil beyazlılar lige 9 puanla devam edecek.

Tahkim Kurulu'ndan derbi öncesi Ali Koç'a kıyak

Tahkim'den derbi öncesi Ali Koç'a kıyak Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç'a verilen cezayla ilgili kararını açıkladı.