Sumudica

PFDK'dan Sumudica'ya 1 maç ceza

PFDK'dan Sumudica'ya 1 maç ceza PFDK, Konyaspor maçının ardından rakip taraftarlara sportmenliğe aykırı hareket yapan Gaziantep Teknik Direktörü Marius Sumudica'ya 1 maç men cezası verdi.

Sumudica: Beşiktaş'a 9 gol atailirdik

Sumudica: Beşiktaş'a 9 gol atailirdik Gazişehir hocası Sumudica, kendisinin maçı yavaşlatmak için top toplayıcıları uyardığı iddiasına esprili bir dille yanıt verdi.

Kayserispor'dan Sumudica hamlesi

Kayserispor'dan Sumudica hamlesi Süper Lig'de düşme potasına giren Kayserispor'da istifa eden Ertuğrul Sağlam'ın yerine sürpriz bir isim gündeme geldi.

Galatasaray'a 10 milyon euroluk müjde Sumudica'dan geldi

Galatasaray'a 10 milyon euroluk müjde Sumudica'dan geldi Suudi Arabistan ekiplerinden Al Shabab'la anlaşan Marius Sumudica, Galatasaray yöneticisi Abdurrahim Albayrak'ı aradı: 'Belhanda'yı istiyoruz'

Kayserispor Sumudica ile yolların ayrıldığını açıkladı

Kayserispor Sumudica ile yolların ayrıldığını açıkladı Kayserispor, teknik direktör Marius Sumudica ile yolları ayırdığını açıkladı. Kayserispor'da Marius Sumudica'nın istifasının ardından Süper Lig'de şu anda hiçbir yabancı teknik direktör kalmadı.

Sumudica'dan olay açıklama

Sumudica'dan olay açıklama KayserisporTeknik Direktörü Marius Sumudica, Beşiktaş maçından sonra yaptığı "kartal pençesi" hareketi için "kandırıldım" dedi.

Sumudica'dan ayrılık sinyali

Sumudica'dan ayrılık sinyali Kayserispor Teknik Direktörü Sumudica, Başkan ile görevi bırakmak için yarın görüşeceğini açıkladı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER