Sinan Engin

Sinan Engin derbinin VAR kayıtlarını açıkladı!

Sinan Engin derbinin VAR kayıtlarını açıkladı! Sinan Engin, Mete Kalkavan'ın, Cüneyt Çakır'ı Vida'nın penaltı pozisyonunu izlemesi için VAR'a çağırdığını ama Cüneyt Çakır'ın gitmediğini iddia etti.

Sinan Engin'den Kadıköy ve büyü kehaneti!

Sinan Engin'den Kadıköy ve büyü kehaneti! Beyaz TV yorumcusu Sinan Engin, Fenerbahçe - Galatasaray derbisi sonrasında flaş bir iddiada bulundu.

Sinan Engin'den Alper Ulusoy yorumu: Kötü bir hakem

Sinan Engin'den Alper Ulusoy yorumu Sinan Engin, dün oynanan Beşiktaş Bursaspor maçının ardından Burak Yılmaz'a övgüler yağdırırken, Fenerbahçe'nin kaybetme sebebi olarak ise Alper Ulusoy'u işaret etti.

Sinan Engin'i çıldırtan soru

Sinan Engin'i çıldırtan soru Sinan Engin, Şenol Güneş'e basın toplantısında 'istifa' sorusu sorulmasına tepki gösterdi.

Galatasaray maçındaki penaltı kararı Sinan Engin'i kızdırdı!

Galatasaray maçındaki penaltı kararı Sinan Engin'i kızdırdı! Sinan Engin, Galatasaray'ın Rizespor maçında penaltısının bilerek verilmediğini söyledi. Engin, bir avukatın hakem hakkında savcılığa şikayette bulunması gerektiğini ifade etti.

Ali Koç soyunma odasına inip futbolculara hakaret etti

Ali Koç soyunma odasına inip futbolculara hakaret etti Sinan Engin, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un soyunma odasına inerek futbolculara hakaret varan konuşmalarda bulunduğunu söyledi.

Sinan Engin Beşiktaş'ın maçları için TFF'ye seslendi

Sinan Engin Beşiktaş'ın maçları için TFF'ye seslendi Sinan Engin, Alanyaspor maçından tartışma yaratan penaltı pozisyonunun ardından Beşiktaş'ın maçları için video hakem istedi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER