Şener Özbayraklı

Galatasaray'dan son dakika Falcao ve Şener açıklaması

Son dakika Falcao ve Şener açıklaması Galatasaray kulüp doktoru Yener İnce'den son dakika Falcao ve Şener Özbayraklı açıklaması geldi.

Galatasaray'dan Şener Özbayraklı açıklaması

Galatasaray'dan Şener Özbayraklı açıklaması Rizespor maçında sağ arka adalesinde hissettiği ayrı nedeniyle maça devam edemeyen ve yapılan ilk muayenesinde bu bölgede ileri derecede zorlanma tespit edilen Şener Özbayraklı’nın tedavisine başlandığı açıklandı.

Galatasaray'da Şener Özbayraklı şoku

Galatasaray'da Şener Özbayraklı şoku Çaykur Rizespor ile karşılaşan Galatasaray'da Şener Özbayraklı şoku yaşandı.

Galatasaray iki transferi resmen açıkladı

Galatasaray iki transferi resmen açıkladı Galatasaray, Şener Özbayraklı ve Jimmy Durmaz'ı KAP'a bildirdi. Sarı-kırmızılı ekip iki futbolcunun sözleşme detaylarını da açıkladı.

Transfer bitti! Galatasaray formalı pozu internete sızdı

Transfer bitti! Galatasaray formalı pozu internete sızdı Galatasaray’ın anlaşma sağladığı Fenerbahçe ile sözleşmesi biten 29 yaşındaki futbolcu Şener Özbayraklı’ya ödeyeceği rakam belli oldu.

Galatasaray'dan Gökhan Töre bombası

Galatasaray'dan Gökhan Töre bombası Fenerbahçe ile sözleşmesini uzatmayan Şener Özbayraklı gelen teklifleri Galatasaray için reddetti.. Beşiktaşlı futbolcu Gökhan Töre ise Galatasaray'ı bekliyor. İşte Galatasaray'ın transfer bombaları..

Galatasaray ve Beşiktaş Şener Özbayraklı'nın peşine düştü

Sürpriz atak! Galatasaray ve Beşiktaş peşine düştü Ezeli rakiplerin transfer savaşı başladı.. Fenerbahçe'nin gözden çıkardığı adı Galatasaray ile anılan Şener Özbayraklı için Beşiktaş'ta devreye girdi.. Beşiktaş Fenerbahçeli futblcuya senelik 1.1 milyon Euro önerdi.