Semih Şentürk

Erdoğan'ın oynayacağı gösteri maçının kadrosu belli oldu

Erdoğan'ın oynayacağı gösteri maçının kadrosu belli oldu Şöhretler Karması maçında, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanı sıra Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, İçişleri Bakanı Soylu, Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank ile eski futbolcular Semih Şentürk, Tuncay Şanlı, Yattara gibi isimler ter dökecek.

Eski futbolculardan Hamza Yerlikaya'ya ziyaret!

Eski futbolculardan Hamza Yerlikaya'ya ziyaret! Fenerbahçeli eski milli futbolcular Tuncay Şanlı, Semih Şentürk ve Serdar Kulbilge, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya'yı ziyaret etti.

Semih Şentürk futbolu bıraktı

Semih Şentürk futbolu bıraktı Son olarak Eskişehirspor'da forma giyen milli futbolcu Semih Şentürk, 35 yaşında aktif futbolculuk hayatını noktaladığını açıkladı.

Alex de Souza’dan duygusal Semih Şentürk paylaşımı

Alex de Souza’dan duygusal Semih Şentürk paylaşımı Fenerbahçe'nin unutulmaz 10 numarası Alex de Souza, aktif futbol hayatına nokta koyma kararı alan Semih Şentürk hakkında duygusal bir paylaşımda bulundu.

Semih Şentürk'ten Aziz Yıldırım'a sitem

Semih Şentürk'ten Aziz Yıldırım'a sitem Fenerbahçe'nin eski golcüsü Semih Şentürk, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla sarı-lacivertlilerin gerçekleştirdiği tarihi seçimi değerlendirdi. Semih, yeni başkan Ali Koç'u tebrik ederken Aziz Yıldırım'a ise sitemde bulundu.

Alex'i Fenerbahçe'den tek futbolcu karşıladı

Alex'i Fenerbahçe'den tek futbolcu karşıladı Derbiyi izlemek için İstanbul'a gelen Alex de Souza'yı, eski Fenerbahçelilerden sadece Semih Şentürk karşıladı.

 Semih Şentürk bombaladı! F.Bahçe'den neden ayrıldığımı...

Semih Şentürk bombaladı! F.Bahçe'den neden ayrıldığımı... Günümüzde Eskişehirspor forması giyen eski Fenerbahçeli Semih Şentürk, önemli açıklamalar yaptı.