Semih Kaya

Semih Kaya Yeni Malatyaspor'a transfer oldu

Semih Kaya Süper Lig ekibine transfer oldu Galatasaray alt yapısından yetişip Sparta Prag'a transfer olan Semih Kaya, Süper Lig'e geri döndü. Semih Kaya Yeni Malatyaspor'a transfer oldu.

Semih Kaya Galatasaray'a geri dönüyor

Semih Kaya Galatasaray'a geri dönüyor Semih Kaya'nın Sparta Prag ile olan sözleşmesinin uzatılmayıp eski kulübü Galatasaray'a geri dönmesi bekleniyor.

Galatasaray Semih Kaya'yı kiraladı

Galatasaray eski futbolcusunu kiraladı Galatasaray ara transfer döneminin son gününde Sparta Prag forması giyen eski futbolcusu Semih Kaya'yı kiraladığını açıkladı.

Semih Kaya resmen Galatasaray'da! İşte alacağı ücret

Semih Kaya resmen Galatasaray'da! İşte alacağı ücret Galatasaray Kulübü, Semih Kaya'yı kiralık olarak kadrosuna kattığını açıkladı. Bu transfer için oyuncuya yarım sezonluk 3.760.000 TL ödeneceği vurgulandı.

Semih Kaya teklifi kabul edildi

Semih Kaya teklifi kabul edildi Galatasaray Ozan Kabak’ın yerine kadroya katmak istediği Semih Kaya transferinde sona geldi.

Galatasaray'ın eski stoperi Semih Kaya trafik kazası geçirdi

Galatasaray'ın eski stoperi Semih Kaya trafik kazası geçirdi Galatasaray'ın eski stoperi Semih Kaya, Çekya'nın başkenti Prag'da trafik kazası geçirdi. Takımı Sparta Prag'ın antrenmanına katılmak için Mercedes marka arabayla yola çıkan milli futbolcu, aracının kontrolünü kaybederek sokak lambasına çarptı.

Semih Kaya'ya büyük jest

Semih Kaya'ya büyük jest Sezon başında Çek ekibi Sparta Prag'a transfer olan ancak şansız bir sakatlık yaşayan eski Galatasaraylı Semih Kaya'nın adı, İzmir Bergama'da doğduğu sokağa verildi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER