Ryan Donk

Ryan Donk'tan Fatih Terim itirafı

Ryan Donk'tan Fatih Terim itirafı Galatasaray'ın Hollandalı futbolcusu Ryan Donk, koronavirüs salgını nedeniyle liglerin ertelendiği dönemde teknik direktör Fatih Terim ile ilgili itirafta bulundu.

Galatasaray'a 4 imza birden!

Galatasaray'a 4 imza birden! Koronavirüs sebebiyle lige ara verildi ama Galatasaray çalışmalara ara vermedi. Sarı kırmızılılar çalışmalara tam gaz devam ediyor. Yeni sezon için kolları sıvayan Galatasaray yönetimi Ryan Donk, Emre Akbaba, Ömer Bayram ve Adem Büyük ile yeni sözleşme yapmaya hazırlanıyor.

Galatasaray'dan Ryan Donk için sözleşme şartı

Galatasaray'dan yıldız futbolcuya sözleşme şartı Süper Lig'de kalan 14 hafta Galatasaraylı futbolcu Ryan Donk için çok önemli! Donk eğer futbol performansıyla sarı kırmızılı yöneticilerin gözüne girmeyi başarırsa, yönetim yeni bir sözleşme teklifi ile yıldız oyuncunun karşısına çıkacak.

Galatasaray'ın yıldızına Al Nasr kancası!

Galatasaray'ın yıldızına Al Nasr kancası! Birleşik Arap Emirlikleri ekiplerinden Al Nasr, Galatasaray'ın 33 yaşındaki tecrübeli Hollandalı futbolcusu Ryan Donk için harekete geçti.

Galatasaray'a Ryan Donk cevabı

Galatasaray'a Ryan Donk cevabı Kasımpaşaspor Başkanvekili Hasan Hilmi Öksüz, Ryan Donk için Galatasaray'dan şu ana kadar teklif almadıklarını ancak teklif gelmesi halinde değerlendirebileceklerini söyledi.