Ryan Donk

Donk isteğiyle Fatih Terim'i şaşırttı

Yıldız futbolcudan Fatih Terim'i şaşırtan istek! Galatasaray'da yeni sezonda kadroda olması planlanan Ryan Donk, maaş talebiyle sarı kırmızılı yönetimi ve teknik direktör Fatih Terim'i şaşkına çevirdi. Hollandalı futbolcunun kendisine yapılan 1 milyon euro değerindeki teklifi yetersiz bulduğu ve kulüpten daha yüksek bir rakam talep ettiği öğrenildi.

Galatasaray yıldız oyuncu ile ilgili kararını verdi

Galatasaray yıldız oyuncu ile ilgili kararını verdi Galatasaray sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Ryan Donk ile kesin olarak anlaştı. Ryan Donk, yıllık ücretinde önemli bir indirime giderek Galatasaray kulübünün yıllık 800 bin euro civarındaki teklifini kabul etti.

Ryan Donk'tan Fatih Terim itirafı

Ryan Donk'tan Fatih Terim itirafı Galatasaray'ın Hollandalı futbolcusu Ryan Donk, koronavirüs salgını nedeniyle liglerin ertelendiği dönemde teknik direktör Fatih Terim ile ilgili itirafta bulundu.

Galatasaray'a 4 imza birden!

Galatasaray'a 4 imza birden! Koronavirüs sebebiyle lige ara verildi ama Galatasaray çalışmalara ara vermedi. Sarı kırmızılılar çalışmalara tam gaz devam ediyor. Yeni sezon için kolları sıvayan Galatasaray yönetimi Ryan Donk, Emre Akbaba, Ömer Bayram ve Adem Büyük ile yeni sözleşme yapmaya hazırlanıyor.

Galatasaray'dan Ryan Donk için sözleşme şartı

Galatasaray'dan yıldız futbolcuya sözleşme şartı Süper Lig'de kalan 14 hafta Galatasaraylı futbolcu Ryan Donk için çok önemli! Donk eğer futbol performansıyla sarı kırmızılı yöneticilerin gözüne girmeyi başarırsa, yönetim yeni bir sözleşme teklifi ile yıldız oyuncunun karşısına çıkacak.

Galatasaray'ın yıldızına Al Nasr kancası!

Galatasaray'ın yıldızına Al Nasr kancası! Birleşik Arap Emirlikleri ekiplerinden Al Nasr, Galatasaray'ın 33 yaşındaki tecrübeli Hollandalı futbolcusu Ryan Donk için harekete geçti.

Galatasaray'a Ryan Donk cevabı

Galatasaray'a Ryan Donk cevabı Kasımpaşaspor Başkanvekili Hasan Hilmi Öksüz, Ryan Donk için Galatasaray'dan şu ana kadar teklif almadıklarını ancak teklif gelmesi halinde değerlendirebileceklerini söyledi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER