Roberto Carlos

İşte Alex De Souza'nın ilk 11'i! O isme şok!

İşte Alex De Souza'nın ilk 11'i! O isme şok! Fenerbahçe'nin efsane yıldızı Alex de Souza sarı lacivertlilerin efsane 11'ini seçti.

Real Madrid'de Roberto Carlos etkisi

Real Madrid'de Roberto Carlos etkisi Real Madrid'in B Takımı Castilla'da yardımcı antrenör olarak görev yapan Roberto Carlos'un, takımın aldığı başarılı sonuçlarda büyük pay sahibi olduğu belirtilirken, Brezilyalı efsanenin yakın zamanda Real Madrid'de daha etkin bir rol alabileceği öne sürüldü.

Real Madrid Roberto Carlosu'u reddetti

Real Madrid Roberto Carlosu'u reddetti Fenerbahçe'nin eski yıldızı Roberto Carlos, Real Madrid'e teknik direktörlük için başvuru yaptığını ancak reddedildiğini itiraf etti.

Şampiyonlar Ligi kurasında hile iddiası!

Şampiyonlar Ligi kurasında hile iddiası! Şampiyonlar Ligi'nin Monaco'da gerçekleştirilen kura çekiminde hile yapıldığı iddiası gündeme bomba gibi düştü!

Roberto Carlos Fenerbahçe'ye yeşil ışık yaktı

Roberto Carlos Fenerbahçe'ye yeşil ışık yaktı Fenerbahçe'nin Brezilyalı eski yıldızı Roberto Carlos, kendisine teklif gelmesi halinde bunu kabul edebileceğini bildirdi..

David Beckham Roberto Carlos'a sarıldı!

David Beckham Roberto Carlos'a sarıldı! ABD'de yeni bir futbol kulübü kurmaya hazırlanan David Beckham, takımının başına Roberto Carlos'u getirmeye hazırlanıyor

Akıllara durgunluk veren gol!

Akıllara durgunluk veren gol! Malezya takımlarından Pulau Pinang'ın futbolcusu Faiz Subri, öyle bir frikik golü attı ki, Roberto Carlos görse kıskanır!