Rıza Çalımbay

Sivasspor Rıza Çalımbay ile imzalıyor

Sivasspor Rıza Çalımbay ile imzalıyor Geçtiğimiz sezonu Hakan Keleş yönetiminde tamamlayan Demir Grup Sivasspor yeni sezon için anlaştığı teknik direktör Rıza Çalımbay ile sözleşme imzalayacak.

Rıza Çalımbay'dan Beşiktaş açıklaması

Rıza Çalımbay'dan Beşiktaş açıklaması Teknik direktör Rıza Çalımbay, Kocaeli'nin Kartepe ilçesinde bulunan bir özel okulun etkinliği kapsamında öğrencilerle buluştu. Çalımbay, Beşiktaş'la ilgili sorulan soruya, "Şenol Güneş görevdeyken konuşmak doğru olmaz" şeklinde cevap verdi.

Aykut Kocaman bombası! Yeni takımı belli oluyor

Aykut Kocaman bombası! Yeni takımı belli oluyor Spor Toto Süper Lig takımlarından Atiker Konyaspor'da, teknik direktör Rıza Çalımbay ile yolların ayrıldığı bildirildi. Konyaspor'un ilk hedefi ise Aykut Kocaman...

Konyaspor'da Rıza Çalımbay dönemi bitti

Konyaspor'da Rıza Çalımbay dönemi bitti Atiker Konyaspor, teknik direktör Rıza Çalımbay'la yollarını ayırdı. Taraftarlar ise Aykut Kocaman'ın gelmesi için sosyal medyada kampanya başlattı.

Rıza Çalımbay davayı kazandı

Rıza Çalımbay davayı kazandı Ersun Yanal, Aykut Demir, Özer Hurmacı derken bu kez de Trabzonspor, eski hocası Rıza Çalımbay’a 345 bin euro (2.4 milyon TL) ödemeye mahkum edildi.

Trabzonspor'a Rıza Çalımbay engeli

Trabzonspor'a Rıza Çalımbay engeli Uzun bir süredir Trabzonspor’un gündeminde yer alan Osmanlısporlu Aminu Umar için Konyaspor da devreye girdi.

Atiker Konyaspor’da Rıza Çalımbay dönemi

Atiker Konyaspor’da Rıza Çalımbay dönemi Atiker Konyaspor Rıza Çalımbay ile 1+1 yıllık anlaştıklarını resmen açıkladı