Rıza Çalımbay

Rıza Çalımbay’dan Trabzonspor’a gözdağı

Rıza Çalımbay’dan Trabzonspor’a gözdağı Sivasspor Teknik Direktör Rıza Çalımbay, "Oyuncularımız Trabzonspor maçının ne kadar önemli olduğunu çok çok iyi biliyorlar. Hepsinin de bütün düşüncesi maçı kazanmak" dedi.

Rıza Çalımbay: VAR'ın başında olanlar maç yönetmemeli

Rıza Çalımbay: VAR'ın başında olanlar maç yönetmemeli Demir Grup Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, "Bence VAR sistemindeki arkadaşların maç yönetmemesi gerekiyor. VAR sisteminin başında Barış Şimşek varsa onun kendine göre bir ekibi olması gerekiyor. Hatta VAR sistemindeki hakemleri kimsenin bilmemesi gerekiyor" dedi.

Sivasspor Rıza Çalımbay ile imzalıyor

Sivasspor Rıza Çalımbay ile imzalıyor Geçtiğimiz sezonu Hakan Keleş yönetiminde tamamlayan Demir Grup Sivasspor yeni sezon için anlaştığı teknik direktör Rıza Çalımbay ile sözleşme imzalayacak.

Rıza Çalımbay'dan Beşiktaş açıklaması

Rıza Çalımbay'dan Beşiktaş açıklaması Teknik direktör Rıza Çalımbay, Kocaeli'nin Kartepe ilçesinde bulunan bir özel okulun etkinliği kapsamında öğrencilerle buluştu. Çalımbay, Beşiktaş'la ilgili sorulan soruya, "Şenol Güneş görevdeyken konuşmak doğru olmaz" şeklinde cevap verdi.

Aykut Kocaman bombası! Yeni takımı belli oluyor

Aykut Kocaman bombası! Yeni takımı belli oluyor Spor Toto Süper Lig takımlarından Atiker Konyaspor'da, teknik direktör Rıza Çalımbay ile yolların ayrıldığı bildirildi. Konyaspor'un ilk hedefi ise Aykut Kocaman...

Konyaspor'da Rıza Çalımbay dönemi bitti

Konyaspor'da Rıza Çalımbay dönemi bitti Atiker Konyaspor, teknik direktör Rıza Çalımbay'la yollarını ayırdı. Taraftarlar ise Aykut Kocaman'ın gelmesi için sosyal medyada kampanya başlattı.

Rıza Çalımbay davayı kazandı

Rıza Çalımbay davayı kazandı Ersun Yanal, Aykut Demir, Özer Hurmacı derken bu kez de Trabzonspor, eski hocası Rıza Çalımbay’a 345 bin euro (2.4 milyon TL) ödemeye mahkum edildi.