Recep Tayyip Erdoğan

Cumhurbaşkanı Erdoğan soyunma odasına indi

Cumhurbaşkanı Erdoğan soyunma odasına indi Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, maç bitiminde A Milli Takımın soyunma odasına inerek, oyuncuları ve teknik heyeti kutladı.

Recep Tayyip Erdoğan'dan 'asker selamı' açıklaması

Recep Tayyip Erdoğan'dan 'asker selamı' açıklaması AK Parti grup toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, UEFA'nın 'asker selamı' soruşturması ile ilgili flaş bir açıklamada bulundu.

Erdoğan Milliler'in soyunma odasına girdi

Erdoğan Milliler'in soyunma odasına girdi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, A Milli Futbol Takımı'nın Andorra'yı 1-0 yendiği maç sonrası oyuncuları ve teknik ekibi tebrik etmek üzere soyunma odasına gitti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan tebrik telgrafı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan tebrik telgrafı Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa Güreş Şampiyonası’nda altın madalya kazanan sporcular Mustafa Kaya ve Süleyman Atlı’yı tebrik etti

Erdoğan'dan Eskişehirspor yorumu: Bu yönetimle zor

Erdoğan'dan Eskişehirspor yorumu: Bu yönetimle zor Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Spor Toto 1. Lig takımlarından Eskişehirspor'un eski günlerine dönmesini arzuladığını ancak bu yerel yönetimle işlerinin zor olduğunu ifade etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Başakşehir ve Fenerbahçe açıklaması

Erdoğan'dan Başakşehir ve Fenerbahçe açıklaması Katıldığı bir canlı yayında gündeme dair açıklamalar yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fenerbahçe ve Başakşehir'in durumlarına ilişkin de değerlendirmelerde bulundu.

Milli Takım'daki hoca tartışmalarına Erdoğan'dan ilk yorum

Hoca tartışmalarına Erdoğan'dan ilk yorum Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan "Yerli ve milli olmayı savunan bir kişi olarak Milli takımın başında yerli teknik direktör olmasını isterim" dedi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER