Quaresma

Quaresma Fikret Orman'ı bombaladı

Fikret Orman'ı bombaladı! Karşılıksız çek verdi Kasımpaşa'nın Portekizli oyuncusu Ricardo Quaresma, beIN Sports'a çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Fikret Orman'dan Quaresma açıklaması

Fikret Orman'dan Quaresma açıklaması Siyah-beyazlı kulübün başkanı Fikret Orman, Portekizli oyuncunun takımdan gönderilme süreciyle ilgili açıklamalarda bulundu. Orman, "Quaresma sözleşmesini kendi feshetmek istedi" dedi.

Quaresma resmen Kasımpaşa'da

İmzayı attı formayı giydi! İşte yeni takımı Süper Lig ekibi Kasımpaşa, Beşiktaş ile yollarını ayıran Quaresma ile 1+1 yıllık sözleşme imzaladı...

Quaresma hakkında bomba transfer iddiası

Quaresma hakkında bomba transfer iddiası Beşiktaş’ta iki dönemde toplamda 8. sezonunu geçiren Ricardo Quaresma hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı.. İşte Quaresma transferinin ayrıntıları..

Quaresma paylaşımı Beşiktaşlıları ikiye böldü

Quaresma paylaşımı Beşiktaşlıları ikiye böldü Beşiktaş'ın taraftar grubu Çarşı, siyah-beyazlı takımdaki geleceği belirsiz olan Ricardo Quaresma'yla ilgili bir paylaşımda bulundu. Çarşı'nın Quaresma paylaşımı Beşiktaşlı taraftarları ikiye böldü.

Quaresma bombası! İki teklif yapıldı

Quaresma bombası! İki teklif yapıldı Kartal’ın yüksek maliyeti nedeniyle satmak istediği Quaresma için Galaxy ve Red Bulls girişimde bulundu. ABD’li yetkililer, Q7’nin menajeri Rui Costa ile ücret konusunda anlaşma sağlayamadı.

Quaresma'nın giydiği kıyafet sosyal medyayı salladı

Quaresma'nın giydiği kıyafet sosyal medyayı salladı İlginç tarzıyla sık sık gündeme gelen Portekizli futbolc Quaresma bu kez de pembe takım elbiseyle objektiflere poz verdi.