Phillip Cocu

Açıkladılar! F.Bahçeli futbolcuya sürpriz talip

Açıkladılar! F.Bahçeli futbolcuya sürpriz talip İngiltere Championship ekibi Derby County’i çalıştıran Fenerbahçe’nin eski teknik direktörü Phillip Cocu, Ferdi Kadıoğlu’nu transfer etmek istiyor.

Fenerbahçe'de tarihi tersten yazdılar

Fenerbahçe'de tarihi tersten yazdılar Ali Koç'un göreve getirdiği 3 teknik adam da dikiş tutturamadı. Bu sezon takımı çalıştıran Phillip Cocu, Erwin Koeman ve Ersun Yanal, yakaladıkları puan ortalamalarıyla Fenerbahçe'de son 20 yılın en kötü performanslarına imza attılar.

Phillip Cocu'nun yeni takımı belli oldu

Phillip Cocu'nun yeni takımı belli oldu Fenerbahçe’den ayrılan Phillip Cocu her an yeni takımıyla anlaşabilir.

Fenerbahçe Cocu'nun sözleşmesini feshetti

Fenerbahçe Cocu'nun sözleşmesini feshetti Fenerbahçe, Phillip Cocu'nun sözleşmesini feshettiğini resmen duyurdu.

Fenerbahçe'de Cocu'nun tazminatıyla ilgili flaş iddia!

Fenerbahçe'de Cocu'nun tazminatıyla ilgili flaş iddia! Cocu’nun sözleşmesi 1 yıl dolmadan feshedildiği için Fenerbahçe’nin Hollandalı teknik adama 3 yıllık maaşı ve hakedilmese de şampiyonluk primlerini ödeyeceği iddia edildi...

Phillip Cocu 15 bin euro prim kazandı!

Phillip Cocu 15 bin euro prim kazandı! UEFA Avrupa Ligi'nde gruptan çıkan Fenerbahçe'de sözleşmesi henüz feshedilmeyen Phillip Cocu, kontrat gereği 15 bin euroluk primin sahibi oldu.

Cocu neden Türkiye'den ayrılmıyor? Yönetime rest çekti!

Cocu neden Türkiye'den ayrılmıyor? Yönetime rest çekti! Ankaragücü maçından sonra görevine son verilen Phillip Cocu'nun Türkiye'den neden ayrılmadığı ortaya çıktı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER