Pfdk

Akhisarspor 13 yabancıdan PFDK'ya sevk edildi!

Akhisarspor 13 yabancıdan PFDK'ya sevk edildi! Akhisarspor, çirkin ve kötü tezahüratın yanı sıra müsabaka isim listesinde oyuncu uygunluğu taşımayan futbolcuların TFF tarafından belirlenmiş sayıdan fazla olması nedeniyle PFDK'ya gönderildi. Fenerbahçe, Beşiktaş, Aytemiz Alanyaspor, Trabzonspor ve Bursaspor da yaşanan olaylar nedeniyle PFDK'ya sevk edildi.

PFDK'dan Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor'a ceza

PFDK'dan Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor'a ceza Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Galatasaray'a 80 bin TL, Beşiktaş'a 50 bin, Trabzonspor'a ise 75 bin TL para cezası verdi.

23 menajer 23 kulüp ve 15 futbolcu PFDK'ya sevk edildi

23 menajer 23 kulüp ve 15 futbolcu PFDK'ya sevk edildi 23 futbolcu menajeri, 23 kulüp ve 15 futbolcu, talimatlara aykırı hareket nedeniyle PFDK'ya sevk edildi.

Erman Toroğlu'ndan Fatih Terim ile ilgili flaş sözler! Bence cezalar az

Erman Toroğlu'ndan Fatih Terim ile ilgili flaş sözler! Bence cezalar az A Spor ekranlarında yorumculuk yapan Erman Toroğlu, PFDK'nın Fatih Terim'e 7 maç cezasının ardından 3 maç daha ceza vermesi üzerine çarpıcı açıklamalarda bulundu.

PFDK'dan Fatih Terim'e bir şok daha! Tam 9 maç yok

PFDK'dan Fatih Terim'e bir şok daha! Tam 9 maç yok Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin hakemine hakaret ettiği gerekçesiyle 7 maç cezaya çarptırılan Fatih Terim, TFF'ye yönelik sert sözleri nedeniyle 3 maç daha ceza aldı.

PFDK'dan ceza alan futbolcuların kaçıracağı maçlar

PFDK'dan ceza alan futbolcuların kaçıracağı maçlar PFDK'nın verdiği ağır cezalar sonrası Galatasaray ve Fenerbahçeli futbolcuların hangi maçları kaçıracakları belli oldu. Cimbom'da Ndiaye, Donk ve Rodrigues, Beşiktaş derbisinde forma giyemeyecek.

Roberto Soldado'dan PFDK cezalarına tepki!

Roberto Soldado'dan PFDK cezalarına tepki! Olaylı Galatasaray-Fenerbahçe karşılaşmasında çıkan olaylar sebebiyle kırmızı kart gören ve PFDK'dan 6 maç ceza alan Fenerbahçeli Soldado'dan cezalara tepki geldi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER