Pereira

Derbi öncesi Sosa ve Pereira'dan iyi haber

Derbi öncesi Sosa ve Pereira'dan iyi haber Spor Toto Süper Lig'de hafta sonu sahasında Beşiktaş'ı konuk edecek Trabzonspor'a, sakatlıkları bulunan Arjantinli oyuncu Jose Sosa ve Portekizli Joao Pereira'dan iyi haber geldi.

Pereira Fernando'nun isteğini kırmadı

Pereira Fernando'nun isteğini kırmadı Fenerbahçe'de Fernandao’nun 11’de olmamasına rağmen Ajax deplasmanında 'Oynayacakmışım gibi arkadaşlarımla ısınmak istiyorum' dediği için takımla ısındığı öğrenildi.

Aziz Yıldırım'a çılgın öneri

Aziz Yıldırım'a çılgın öneri Diego Ribas'tan iyice umudu kesen Fenerbahçe Sportif Direktörü Terraneo, Manchester City'nin yedek yıldızı Nasri'yi baskan Aziz Yıldırım'a önermeye hazırlanıyor.

Fenerbahçe'nin yıldızı Ajax maçında galibiyete odaklı

Fenerbahçe'nin yıldızı Ajax maçında galibiyete odaklı Fenerbahçe'nin Brezilyalı futbolcusu Josef de Souza, Ajax maçı öncesi düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

12 Numara Pereira'yı bombaladı!

12 Numara Pereira'yı bombaladı! Fenerbahçe'nin en büyük taraftar hesabı, Vitor Pereira ve teknik heyeti adeta bombardımana tuttu.

Fenerbahçe'den Aykut Kocaman atağı

Fenerbahçe'den Aykut Kocaman atağı Pereira'dan memnun kalmayan yönetimin Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Aykut Kocaman ile görüştüğü öğrenildi.

Galatasaray için gözünü kararttı!

Galatasaray için gözünü kararttı! F.Bahçe'de Van Persie- Fernandao ikilisi G.Saray önünde ilk 11'de sahaya çıkacak.

TREND HABERLER
TREND HABERLER