Paul Pogba

Yılın transfer bombası patlıyor! İşte o fotoğraf

Yılın transfer bombası patlıyor! İşte o fotoğraf Manchester United'ın Fransız yıldızı Paul Pogba'nın adı, uzun bir süredir La Liga devi Real Madrid'le transfer dedikodularına karışıyordu. 26 yaşındaki orta saha oyuncusunun Dubai'de Real'in hocası Zinedine Zidane ile görüntülenmesi ise gündeme bomba gibi düştü.

Paul Pogba sınırları zorladı!

Paul Pogba sınırları zorladı! Manchester United'lı Paul Pogba, limitlerini zormalak isteyince ortaya bu görüntüler çıktı. Fransız yıldızın hızı sosyal medyada çok konuşuldu.

Real Madrid Christian Eriksen ve Paul Pogba'yı istiyor

Real Madrid Christian Eriksen ve Paul Pogba'yı istiyor Yaz transfer sezonunda bombaları patlatmaya hazırlanan İspanya La Liga devlerinden Real Madrid’in Christian Eriksen ve Paul Pogba’yı kadrosuna dahil etmek istediği öğrenildi.

Real Madrid coştu! 500 milyon euro...

Real Madrid coştu! 500 milyon euro... Real Madrid’de transfer harekatı için geri sayıma geçildi. Eflatun-beyazlıların Zinedine Zidane önderliğinde Kylian Mbappe, Paul Pogba ve Eden Hazard’ı takip ettiği, 500 milyon euroluk bir rakamın ortaya çıktığı belirtildi.

Messi Pogba'yı Barcelona'ya istiyor

Messi Pogba'yı Barcelona'ya istiyor İngiliz basını Lionel Messi'nin, Manchester United'in Fransız yıldızı Paul Pogba'nın Barcelona'ya transfer edilmesini istediğini yazdı.

Mourinho kalırsa o isimler gidecek

Mourinho kalırsa o isimler gidecek Mourinho'nun Old Trafford'da görevine devam etmesi halinde Manchester United, Paul Pogba gibi birçok yıldızını kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya...

Jose Mourinho Pogba'nın üzerini çizdi

Jose Mourinho Pogba'nın üzerini çizdi Jose Mourinho, daha fazla atak oynamaları gerektiğini söyleyen Paul Pogba'nın kaptanlığını aldığını takım arkadaşlarına söyledi. Bugünkü antrenmanda Mourinho ile tokalaşmak isteyen Pogba, Portekizli hocanın elini uzatmaması üzerine bir hayli bozuldu.

TREND HABERLER
TREND HABERLER