Özer Hurmacı

Erzurumspor Özer Hurmacı'nın sözleşmesi feshetti

Özer Hurmacı'nın sözleşmesi feshedildi BB Erzurumspor, Özer Hurmacı'nın sözleşmesinin karşılıklı olarak feshedildiğini açıkladı

Rıza Çalımbay davayı kazandı

Rıza Çalımbay davayı kazandı Ersun Yanal, Aykut Demir, Özer Hurmacı derken bu kez de Trabzonspor, eski hocası Rıza Çalımbay’a 345 bin euro (2.4 milyon TL) ödemeye mahkum edildi.

Trabzonspor'dan flaş Özer Hurmacı açıklaması!

Trabzonspor'dan flaş Özer Hurmacı açıklaması! Trabzonspor, Özer Hurmacı'ya tek seferde 5 milyon 351 bin TL ödendiğini duyurdu.

Trabzonspor kime ne kadar tazminat ödeyecek?

Trabzonspor kime ne kadar tazminat ödeyecek? Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Özer Hurmacı, Ersun Yanal, Aykut Demir ve Mehmet Ekici’ye toplam 22 milyon TL tazminat ödeyeceklerini açıkladı.

Tahkim Kurulu'ndan Okan Buruk ve Özer Hurmacı kararı!

Tahkim Kurulu'ndan Okan Buruk ve Özer Hurmacı kararı! Tahkim Kurulu, Akhisarspor Teknik Direktörü Okan Buruk'un 5 maçlık cezasını onadı. Osmanlıspor futbolcusu Özer Hurmacı'nın 6 aylık men cezası ise kaldırıldı.

Özer Hurmacı 6 ay futboldan men edildi!

Özer Hurmacı 6 ay futboldan men edildi! Trabzonspor ile sözleşmesini haksız nedenden dolayı fesheden Osmanlısporlu Özer Hurmacı, futboldan 6 ay men edildi.

Özer Hurmacı'nın yeni adresi belli oldu

Özer Hurmacı'nın yeni adresi belli oldu Akhisar Belediyespor'dan ayrılması kesinleşen Özer Hurmacı Osmanlıspor'la anlaşmaya vardı.