Osman Aşkın Bak

Gençlik ve Spor Bakanlığında devir teslim

Gençlik ve Spor Bakanlığında devir teslim Gençlik ve Spor Bakanlığına getirilen Mehmet Muharrem Kasapoğlu, görevi Osman Aşkın Bak'tan devraldı.

Bakan Bak'tan TFF'nin kararıyla ilgili açıklama

Bakan Bak'tan TFF'nin kararıyla ilgili açıklama Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinin kaldığı yerden seyircisiz oynanması yönündeki kararı değerlendirdi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan ampute atlete destek

Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan ampute atlete destek 100 metre koşucusu Milli para-atlet Nurullah Kart, yeni protezlerine kavuştu.

Osman Aşkın Bak Güney Kore'ye gidiyor

Osman Aşkın Bak Güney Kore'ye gidiyor Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, 23. Kış Olimpiyatları'nın açılış töreni için Güney Kore'ye gidiyor.

Fikret Orman'dan Osman Aşkın Bak'a ziyaret!

Fikret Orman'dan Osman Aşkın Bak'a ziyaret! Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak'ı ziyaret etti.

EURO 2024'ün logo ve sloganı açıklandı

EURO 2024'ün logo ve sloganı açıklandı Türkiye'nin düzenlemek için aday olduğu 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası'nın logo ve sloganı bugün düzenlenen basın toplantısıyla tanıtıldı..

Bakan Bak gençlerle basketbol oynadı

Bakan Bak gençlerle basketbol oynadı Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, kendisini maça davet eden gençlerle basketbol oynadı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER