Orhan Ak

Beşiktaş Orhan Ak'ın istifasını kabul ettiğini açıkladı

Beşiktaş istifasıyı kabul ettiğini açıkladı Beşiktaş'ta teknik direktör Abdullah Avcı'nın yardımcısı Orhan Ak bir kez daha istifa etti. Siyah Beyazlı ekip istifasını kabul ettiğini açıkladı...

Beşiktaş taraftarı yedek kulübesini bastı!

Beşiktaş taraftarı yedek kulübesini bastı! Beşiktaş ile İspanyol ekibi Eibar arasında oynanan hazırlık maçının bitiş düdüğünün ardından bir grup, siyah-beyazlı takımın yardımcı antrenörü Orhan Ak'a saldırı girişiminde bulundu.

Fatih Terim şimdi yandı! Tarihi ceza kapıda

Fatih Terim şimdi yandı! Tarihi ceza kapıda Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in şampiyonluk maçında Abdullah Avcı'nın üzerine yürümesi ve Robinho'ya yumruğunu göstermesi olay olmuştu.. Yapılan hareketlerin bedeli ise ağır olacak.. Terim'e 9 maç ceza gelebilir..

Fatih Terim ve Orhan Ak tribüne gönderildi

Fatih Terim ve Orhan Ak tribüne gönderildi Galatasaray ile Medipol Başakşehir arasında oynanan mücadele gergin geçti.. Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ve Medipol Başakşehir Yardımcı Antrenörü Orhan Ak hakem tarafından tribüne gönderildi..

Emre Belözoğlu'nun zor anları! Ne yapacağını şaşırdı

Emre Belözoğlu'nun zor anları! Ne yapacağını şaşırdı Medipol Başakşehir kaptanı Emre Belözoğlu seremoni sırasına enteresan anlar yaşadı. Yakın arkadaşı Orhan Ak'ın oğluyla sahaya çıkan Emre, küçük çocuğun ağlamasıyla birlikte ne yapacağını şaşırdı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER