Onyekuru

Performansı kötü taraftar sevmiyor! Galatasaray'da ayrılık kapıda

Galatasaray'da ayrılık kapıda! Taraftar sevmiyor Sezon başında Galatasaray'a serbest transfer olarak alınan Babel, ligin ilk yarısında beklentilerin uzağında kaldı.

Galatasaray'da Onyekuru'nun transfer süreci tamamlandı

Galatasaray'da Onyekuru'nun transfer süreci tamamlandı Galatasaray, Nijeryalı sol kanat oyuncusu Onyekuru'nun sezon sonuna kadar kiralanması için anlaşma sağladı. Onyekuru, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde gerçekleştirilen törenle sözleşmeye imza attı.

Onyekuru Galatasaray'da ne kadar kazanacak?

Onyekuru Galatasaray'da ne kadar kazanacak? Henry Onyekuru, 6 aylık bir ayrılığın ardından sarı-kırmızılı formaya döndü. İstanbul’a dün gelen Nijeryalı futbolcu, daha sonra kulübün sağlık sponsoru Bahçelievler Medical Park Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçti. Ayrıca Onyekuru'nun yarım sezon için ne kadar kazanacağı da belli oldu!

Galatasaray'dan Onyekuru ve Saracchi açıklaması!

Galatasaray'dan çifte bomba! Kap'a bildirildi Galatasaray'dan Onyekuru ve Saracchi için KAP bildirimi geldi. Sarı-kırmızılı ekip iki futbolcuyla görüşmelere başladığını duyurdu.

Monaco'dan Galatasaraylıları sevindiren Onyekuru kararı!

Monaco'dan G.Saraylıları sevindiren karar Monaco Teknik Direktörü Leonardo Jardim, takımdan gönderilmesini istediği 4 oyuncunun ismini yönetime iletti. Listede, Galatasaray'ın gündeminde yer alan Onyekuru'nun da adı yer alıyor.

Galatasaray taraftarını heyecanlandıran gelişme

G.Saray taraftarını heyecanlandıran gelişme Galatasaray'ın devre arasındaki transfer hedeflerindne biri olan Henry Onyekuru ile ilgili sıcak bir gelişme yaşandı. Gaziantep'te oynayan Kayode ile diyaloğu sarı-kırmızılı taraftarları heyecanlandırdı. Onyekuru, Monaco'da bu sezon 4 maça çıktı.

Galatasaray'da flaş Henry Onyekuru gelişmesi

Galatasaray'da flaş Onyekuru gelişmesi Monaco Kulübü’nün ardından teknik direktör Leonardo Jardim de Henry Onyekuru'nun kiralık olarak Galatasaray'a transfer olmasına onay verdi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER