Ömer Toprak

Trabzonspor'a Ömer Toprak önerisi

Trabzonspor'a Ömer Toprak önerisi Yaşadığı sakatlıklar sonrası forma şansı fazla yakalayamamış olan milli yıldızımız Ömer Toprak ile ilgili sürpriz bir gelişme yaşandı. Ömer Toprak, Trabzonspor'a önerildi.

Beşiktaş'a Ömer Toprak'tan haber geldi

Beşiktaş'a Ömer Toprak'tan haber geldi Stoper hattında Akanji ve Diallo gibi genç isimler bulunan, Mats Hummels’i Bayern Münih’ten geri alan Borussia Dortmund’da milli futbolcumuz Ömer Toprak’ın forma giyme şansı oldukça azaldı. Bunun üzerine Beşiktaş Yönetimi, 29 yaşındaki savunmacı için devreye girdi.

Beşiktaş'ta Ömer Toprak ve Kagawa bombası!

Beşiktaş'ta Ömer Toprak ve Kagawa bombası! Beşiktaş, İspanya'da istediği şartlarda kulüp bulamayan ve Dortmund'a dönmeye sıcak bakmayan Kagawa ile Alman ekibinde mevkisinde forma şansı azalan stoper Ömer Toprak için harekete geçti. Kartal, iki oyuncu için ilk temasları sağladı.

Beşiktaş'ta Ömer Toprak bombası

Beşiktaş'ta Ömer Toprak bombası Beşiktaş, Borussia Dortmund teknik direktörü Lucien Favre ile yıldızı barışmayan ve bu sezon sadece 7 maçta forma giyebilen Ömer Toprak'ı kadrosuna katmak istiyor.

Fatih Terim'in istemediği Ömer Toprak Beşiktaş'ın gündeminde

Fatih Terim'in istemediği Ömer Toprak Beşiktaş'ın gündeminde Şu sıralar adı sık sık Beşiktaş ile anılan Ömer Toprak'ın yazın Fatih Terim tarafından veto edildiği ortaya çıktı.

Milli yıldız Ömer Toprak'tan Galatasaray'a yeşil ışık

Milli yıldız Ömer Toprak'tan Galatasaray'a yeşil ışık Galatasaray, stoperini de belirledi. Fatih Terim'in Milli Takım'a kazandırdığı Ömer Toprak'ın, Galatasaray'a çok yakın olduğu öğrenildi.

Galatasaray'dan Ömer Toprak hamlesi!

Galatasaray'dan Ömer Toprak hamlesi! Forvetin yanı sıra stoper arayışlarını da sürdüren Galatasaray'ın gündemine sürpriz bir isim geldi. Sarı-Kırmızılılar, Dortmund'da formasını kaptıran Ömer Toprak'a talip oldu. Son kararı Fatih Terim verecek.

TREND HABERLER
TREND HABERLER