Okay Yokuşlu

A Milli Takım'da Okay Yokuşlu aday kadrodan çıkarıldı

A Milli Takım'da Okay Yokuşlu aday kadrodan çıkarıldı A Milli futbol takımında Okay Yokuşlu, sakatlığ sebebiyle Fransa ve İzlanda maçlarının aday kadrosundan çıkartıldı.

İşte Galatasaray'ın transfer listesindeki 4 yıldız

İşte Galatasaray'ın transfer listesindeki 4 yıldız Galatasaray yerli transferde atağa kalktı.. Yeni sezon için kadrosunu daha da güçlendirmek isteyen sarı kırmızılı yönetim 4 yıldız ismi listesine aldı..Transferlerin detayları haberimizde...

Fenerbahçe'den 3 milli yıldızın peşinde

Fenerbahçe'den 3 milli yıldızın peşinde Gelecek sezonun takımını kurmak için çalışmalara yavaştan başlayan Fenerbahçe'de 3 sürpriz isim gündeme geldi.

Rusya Türkiye maçının golleri ve özeti

Rusya Türkiye maçının golleri ve özeti A Milli Takımımız, UEFA Uluslar Ligi'ndeki üçüncü maçında Rusya'ya 2-0 yenildi... Milli Takımımız'ın grupta liderlik şansı kalmadı.

Türkiye Bosna Hersek maçı sonucu ve özeti

Türkiye Bosna Hersek maçı sonucu ve özeti Türkiye ile Bosna Hersek arasında oynanan hazırlık karşılaşması berabere sona erdi. İlk yirmi dakikada Bosna Hersek'in, kalan bölümde ise Türkiye'nin net fırsatlar bulduğu mücadele, yüksek temposuna rağmen golsüz sona erdi. Türkiye, gol atamasa da girdiği net fırsatlarla Rusya maçı öncesi umut verdi.

Trabzonspor Okay Yokuşlu'yu KAP'a açıkladı!

Trabzonspor Okay Yokuşlu'yu KAP'a açıkladı! Trabzonspor, Okay Yokuşlu'nun 6 milyon euro'ya Celta Vigo'ya transfer olduğunu KAP'a bildirdi.

Trabzonspor resmen açıkladı! Okay Yokuşlu gidiyor...

Trabzonspor resmen açıkladı! Okay Yokuşlu gidiyor... Okay Yokuşlu transfer oluyor. Genç futbolcunun sağlık kontrolünden geçtiği ve kısa süre içerisinde resmi sözleşmeye imza atması bekleniyor.