Obradovic

Fenerbahçe potada Beşiktaş'a 6 yıldır kaybetmiyor

Fenerbahçe Beşiktaş'a 6 yıldır kaybetmiyor Fenerbahçe Beko, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nin 16. haftasında yarın derbide karşılaşacağı Beşiktaş Sompo Japan'a karşı son yıllarda büyük bir üstünlük kurdu.

Obradovic'ten taraftarlara fırça

Obradovic'ten taraftarlara fırça Turkish Airlines EuroLeague'deki temsilcimiz Fenerbahçe, 16 sayı geriden gelerek Zalgiris Kaunas'ı 82-75 mağlup etti. Maç sonu aşırı şekilde sevinen taraftarlar, Obradovic'i kızdırdı.

Euroleague'de en başarılı koç Obradovic!

Euroleague'de en başarılı koç Obradovic! Avrupa'nın en büyük basketbol organizasyonlarından biri olan Euroleague'de 16 takımın içinde en başarılı koç olarak Obradovic öne çıkıyor...

Obradovic'in hapisten zirveye giden öyküsü

Obradovic'in hapisten zirveye giden öyküsü Fenerbahçe Ülker'in hocası Obradovic'in hayatı duyanları şaşırtıyor...

Obradovic tahtayı parçaladı!

Obradovic tahtayı parçaladı! Zadar Turnuvası’nda Fenerbahçe şampiyon olmasına rağmen özellikle ilk yarıda Başantrenör Obradovic’in sinirli tavırları gözden kaçmadı.

Milos Teodosic geri dönüyor

Milos Teodosic geri dönüyor Obradovic'in ilk ve ikinci sezonunda Fenerbahçe'nin gündemine gelen Milos Teodosic'in Clippers tarafından kadrodan kesileceği ifade edildi.

Obradovic'ten Ali Koç açıklaması

Obradovic'ten Ali Koç açıklaması Fenerbahçe Başantrenörü Zeljko Obradovic, Ali Koç ile geleceği konusunda görüşmediklerini açıkladı.