New Orleans Pelicans

Warriors ve Rockets konferans finaline yaklaştı

Warriors ve Rockets konferans finaline yaklaştı Amerikan Basketbol Ligi (NBA) konferans yarı finallerinde Golden State Warriors, New Orleans Pelicans'ı 118-92, Houston Rockets da Utah Jazz'ı 100-87 yenerek serilerinde 3-1 üstünlük yakaladı.

Pelicans Spurs ve Thunder play-off'a kaldı

Pelicans Spurs ve Thunder play-off'a kaldı NBA'de New Orleans Pelicans, San Antonio Spurs ve Oklahoma City Thunder, normal sezonun bitimine bir maç kala Batı Konferansı'nda play-off'a kalmayı garantiledi.

Son 7 yılın en iyi Orlando'su

Son 7 yılın en iyi Orlando'su NBA'de Orlando Magic, New Orleans Pelicans'ı 115-99 yendi; son 7 sezonun en iyi başlangıcını yaptı.

Cedi Osman'ın NBA'deki ilk sayıları Pelicans'a

Cedi Osman'ın NBA'deki ilk sayıları Pelicans'a NBA'de Cleveland Cavaliers forması giyen milli basketbolcu Cedi Osman, New Orleans Pelicans'a 123-101 yenildikleri maçta 4 sayı, 3 ribauntla oynadı

Gizemli hastalığına teşhis koyuldu

Gizemli hastalığına teşhis koyuldu New Orleans GM’i Dell Demps, milli oyuncumuz Ömer Aşık’ın sağlık durumunu açıkladı.

Milli Yıldız Ömer Aşık'ın son görüntüsü üzdü

Milli Yıldız Ömer Aşık'ın son görüntüsü üzdü Ülkemizi NBA'de New Orleans Pelicans formasıyla temsil eden Ömer Aşık'ın hastalık nedeniyle yaşadığı kilo kaybı dikkat çekti.

NBA'de dev takas gerçekleşti

NBA'de dev takas gerçekleşti Sacramento Kings ve New Orleans Pelicans’ın yıldız pivot DeMarcus Cousins’ın takası için anlaşmaya varması NBA AllStar gecesinin en çok konuşulan konusuydu

TREND HABERLER
TREND HABERLER