Negredo

Negredo'nun yerine bedavaya geliyor!

Negredo'nun yerine bedavaya geliyor! Transfer döneminin başından beri forvete takviye yapmak isteyen ancak son olarak Negredo'yu da gönderen Beşiktaş için İngiliz medyası yeni bir iddia ortaya attı.

Negredo transferi resmen açıklandı

Negredo transferi resmen açıklandı BAE ekibi Al Nasr, Beşiktaş'tan ayrılan Alvaro Negredo'yla 2 yıllık sözleşme imzaladığını açıkladı. İspanyol forvet 11 numaralı formayı giydi.

Beşiktaş ile Negredo'nun yolları ayrıldı!

Beşiktaş ile Negredo'nun yolları ayrıldı! Beşiktaş'ta sıcak Alvaro Negredo gelişmeleri yaşanıyor. Haber vermeden takımdan ayrılan Negredo ile yollar resmen ayrıldı.

Fikret Orman'dan Negredo açıklaması

Fikret Orman'dan Negredo açıklaması Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, dün akşam Yeni Malatyaspor maçında tartışmalı bir pozisyonda kırmızı kart gören Medel'le ilgili açıklamalarda bulundu. Orman, transfer görüşmesi yapmak için Dubai'ye gittiği iddia edilen Alvaro Negredo'nun transferiyle ilgili bir bilgisinin olmadığını açıkladı.

Negredo Al Nasr için Dubai'ye gidiyor

Negredo Al Nasr için Dubai'ye gidiyor Beşiktaş'ın İspanyol golcüsü Alvaro Negredo, transfer görüşmesi yapmak için Dubai'ye gitti.

Beşiktaş Negredo transferini yalanladı

Beşiktaş Negredo transferini yalanladı Beşiktaş'ın İspanyol golcüsü Alvaro Negredo'nun Al Nassr takımına transfer olacağı iddia edildi. Ancak Beşiktaş son dakika açıklamasıyla bu transferi yalanladı.

Kulüpler TL’yi koruma kanunundan muaf olacak mı?

Kulüpler TL’yi koruma kanunundan muaf olacak mı? Özellikle Süper Lig kulüplerini ilgilendiren yenilikle birlikte Euro ile kontrat tarih olacak, mevcut sözleşmeler de Türk Lirası’na çevrilecek. Revizyon için 30 gün süre belirlendi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER