Nasri

Nasri'den Antalyaspor'a büyük kazık!

Nasri'den Antalyaspor'a büyük kazık! Şovla geldi, 6 ay sonra giderken arkasında büyük bir skandal kaldı. Sözleşmesinde doping cezası alması halinde Antalyaspor’un lehine madde bulunan yıldız oyuncu, 1 milyon Euro fesih bedeli cebine koyup gittikten sonra futboldan men cezası aldı!

Nasri'nin sözleşmesi feshedildi

Nasri'nin sözleşmesi feshedildi Antalyaspor Basın Sözcüsü Cumhur Arıcı, yıldız oyuncu Samir Nasri'nin sözleşmesinin feshedildiğini bildirdi. Fransız yıldız Antalyaspor'a yıllık 4 milyon euro garanti ücret ve 2 milyon euroluk bonuslarla transfer olmuştu...

Nasri'nin sözleşmesi karşılıklı feshediliyor

Nasri'nin sözleşmesi karşılıklı feshediliyor Antalyaspor'da yaşadığı sorunlar nedeniyle takımdan ayrılmak isteyen Samir Nasri ile sözleşmesinin karşılıklı feshedilmesi kararı alındı.

Antalyaspor'da Nasri krizi!

Antalyaspor'da Nasri krizi! Ali Şafak Öztürk’ün Başkanlığı bırakmasının ardından Antalyaspor ile yolları ayırmak isteyen Samir Nasri eşyalarını toplayıp, şehirden ayrıldı.

Antalyaspor'un yeni teknik direktörü Leonardo oldu

Antalyaspor'un yeni teknik direktörü Leonardo oldu Antalyaspor'da teknik direktör arayışları devam ediyor. Leonardo ve Seedorf gibi önemli iki isim ile ilgilenen Antalyaspor'un teknik direktörü belli oldu.

Rıza Çalımbay ayrılığın perde arkasını anlattı

Rıza Çalımbay ayrılığın perde arkasını anlattı Antalyaspor ile yolları ayrılan teknik direktör Rıza Çalımbay, Atilla Konuk Tesisleri'nde basın toplantısı düzenledi.

Antalyaspor'da Samir Nasri krizi!

Antalyaspor'da Samir Nasri krizi! Süper Lig'in 4. haftasında 10 Eylül Pazar günü Galatasaray'ı konuk edecek Antalyaspor, bu maçın hazırlıklarına devam etti. Yapılan antrenman sırasında Teknik Direktör Rıza Çalımbay ile yeni transfer Nasri arasında gergin anlar yaşandı.