Moussa Sow

Moussa Sow'dan Aziz Yıldırım paylaşımı

Moussa Sow'dan Aziz Yıldırım paylaşımı Moussa Sow, sarı lacivertli kulüpte forma giydiği dönemde başkanlık yapan Aziz Yıldırım ile çektirdiği bir fotoğrafı paylaştı.

Bursaspor yönetiminden Moussa Sow kararı

Bursaspor yönetiminden Moussa Sow kararı Bursaspor yönetimi, aralarında Moussa Sow ve Pablo Martin Batalla gibi isimlerin de olduğu 6 futbolcuyla sezon sonunda yollarını ayıracak.

Moussa Sow'a büyük şok

Moussa Sow'a büyük şok Bursaspor'da Kasımpaşa karşısında sahaya ilk 11'de çıkan ancak vasatı aşamayıp 75. dakika yerini Kubilay'a bırakan Moussa Sow ıslıklandı.

Sow’un milyon euroluk golü mahkemelik

Sow’un milyon euroluk golü mahkemelik Fransa’da 1.5 milyon euroluk kuponu, Moussa Sow’un attığı golle yatan bahisçi, konuyu mahkemeye taşıdı. Senegalli forvet ve kulübünün, kaybettiği bu paraları tazmin etmesini istedi.

Moussa Sow kariyerinin en kötü dönemini yaşıyor

Moussa Sow kariyerinin en kötü dönemini yaşıyor Moussa Sow 10 sezon sonra kariyerinin en kötü dönemini yaşıyor

Bursaspor Moussa Sow'u resmen açıkladı!

Bursaspor Moussa Sow'u resmen açıkladı! Bursaspor, Moussa Sow transferini resmen açıkladı. Senegalli golcü oyuncu yarın sağlık kontrollerinin ardından Bursaspor'la sözleşme imzalayacak.

Moussa Sow bombası! Geri döndü

Moussa Sow bombası! Geri döndü Al-Ahli'de forma giyen yıldız futbolcu geri dönüyor. Fenerbahçe'den bildiğmiz Moussa Sow, Bursaspor ile anlaşma sağladı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER