Mitrovic

Club Brugge Mitrovic transferini resmen açıkladı

Club Brugge Mitrovic transferini resmen açıkladı Belçika temsilcisi Club Brugge, Beşiktaş'tan Matej Mitrovic transferini resmen duyurdu.

Beşiktaş'ta Atiba ve Negredo kadro dışı

Beşiktaş'ta Atiba ve Negredo kadro dışı Yeni sezon hazırlıklarının İstanbul etabını tamamlayan Beşiktaş'ın Slovakya kamp kadrosu açıklandı.

Beşiktaş Vagner Love'a yer açmak için Mitrovic'i gönderdi

Beşiktaş Vagner Love'a yer açmak için Mitrovic'i gönderdi Vagner Love ve Cyle Larin ile anlaşmaya varan Beşiktaş, yabancı kontenjanında yer açmak için ilk hamlesini yaptı. Hırvat stoper Mitrovic, Club Brugge'e kiralandı.

Matej Mitrovic Club Brugge'e kiralandı

Matej Mitrovic Club Brugge'e kiralandı Beşiktaş, Matej Mitrovic'i sezon sonuna kadar Club Brugge'e kiraladı.

Beşiktaş'a Matej Mitrovic piyangosu

Beşiktaş'a Matej Mitrovic piyangosu Domagoj Vida transferiyle savunmada daha da derinlik kazanan Beşiktaş'ta, Matej Mitrovic-Dusko Tosic ikilisinden birinin takımdan ayrılabileceği iddia edildi.

Beşiktaş’ta gönderilecek isimler belli oldu

Beşiktaş’ta gönderilecek isimler belli oldu Süper Lig ve Şampiyonlar Ligi'nde yoluna devam eden Beşiktaş'ta, devre arasında takımdan ayrılması gündemde olan oyuncular belirlendi.

Mitrovic'in Beşiktaş'taki kaderi belli oldu

Mitrovic'in Beşiktaş'taki kaderi belli oldu Beşiktaş'ta geçen sezonun devre arasında büyük umutlarla 4.2 milyon Euro gibi yüksek bir bonservisle satın alınan Matej Mitrovic'in kaderi belli oldu.

TREND HABERLER
TREND HABERLER