Mircea Lucescu

A Milli Takım'da Lucescu dönemi sona erdi

TFF'den Lucescu için flaş karar! Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu ile yollarını ayırdı.

Lucescu'dan Cengiz'e Salah benzetmesi

Lucescu'dan Cengiz'e Salah benzetmesi A Milli Futbol Takımı'nın Teknik Direktörü Mircea Lucescu, Roma'da forma giyen ve her geçen gün performansını artıran Cengiz Ünder'den övgü dolu sözlerle bahsetti.

Mircea Lucescu: Arkamda başarılarla dolu tarih var!

Mircea Lucescu: Arkamda başarılarla dolu tarih var! A Milli Takım teknik direktörü Mircea Lucescu, Ukrayna ile oynanan hazırlık maçı sonrası önemli açıklamalarda bulundu.

Mircea Lucescu'dan Hakan Balta gafı

Mircea Lucescu'dan Hakan Balta gafı Ukrayna ile oynayacağımız hazırlık maçı öncesi bir basın toplantısı düzenleyen Lucescu'nun futbolu bırakan Hakan Balta için "kendi takımında oynamıyor" demesi futbolseverleri şaşırttı.

Mircea Lucescu'dan çarpıcı açıklamalar

Mircea Lucescu'dan çarpıcı açıklamalar Mircea Lucescu, 1-0 kaybedilen İsveç maçının ardından açıklamada her zamanki bahanesini öne sürdü. Lucescu "Oyuncularım kendi kulüplerinde oynasalardı bu hataları yapmazdı." dedi.

Arda Turan için olay sözler: Bedelini ödemesi gerekir

Arda Turan için olay sözler: Bedelini ödemesi gerekir Şarkıcı Berkay Şahin ile Arda Turan arasında yaşanan ve mahkemeye taşınan kavgayı değerlendiren Hamit Altıntop, ''Arda'nın çok iyi insan ve iyi bir karaktere sahip olduğuna inanıyorum. Sonuçta insanların yaptıkları tercihlerin ve yaşanan olayların bedelini ödemesi gerekir.'' dedi.

Türkiye Bosna Hersek maçı sonucu ve özeti

Türkiye Bosna Hersek maçı sonucu ve özeti Türkiye ile Bosna Hersek arasında oynanan hazırlık karşılaşması berabere sona erdi. İlk yirmi dakikada Bosna Hersek'in, kalan bölümde ise Türkiye'nin net fırsatlar bulduğu mücadele, yüksek temposuna rağmen golsüz sona erdi. Türkiye, gol atamasa da girdiği net fırsatlarla Rusya maçı öncesi umut verdi.