Mhk

Sözleşmesi feshedilen Suat Arslanboğa hakemliğe devam edecek

Sözleşmesi feshedilmişti ama... Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Başkanı Abdurrahman Arıcı, Merkez Hakem Kurulu tarafından sözleşmesi feshedilen Suat Arslanboğa ile ilgili önemli bir açıklamada bulundu.

Mustafa Cengiz'den flaş açıklama!

Mustafa Cengiz'den flaş açıklama! Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Merkez Hakem Kurulu'nu ziyaretinin ardından yaptığı açıklamada, "MHK Başkanı Sabri Çelik, Mustafa Çulcu ve Muhittin Boşat ile görüştük. Bir açıklama yapacağız. Şu anda gidip değerlendirme yapmamız gerekiyor" dedi.

Merkez Hakem Kurulu Hüseyin Göçek'e maç verdi

Merkez Hakem Kurulu Hüseyin Göçek'e maç verdi Spor Toto Süper Lig'in 17. haftasında oynanacak maçlarda görev alacak hakemler açıklandı. Galatasaray - Konyaspor maçından sonra kızağa çekilen Hüseyin Göçek'e 3 hafta aradan sonra maç verildi.

MHK VAR semineri düzenledi

MHK VAR semineri düzenledi MHK Başkanı Yusuf Namoğlu, VAR semineri düzenleyerek Süper Lig hakemlerine uyarılarda bulundu.

Mehmet Demirkol: Hüseyin Göçek'in pozisyonda hatası yok

Mehmet Demirkol: Hüseyin Göçek'in pozisyonda hatası yok Mehmet Demirkol, Merkez Hakem Kurulu'nun kendi hatasını kapatmak için Hüseyin Göçek'i cezalandırdığını ifade etti.

Yusuf Namoğlu hakaret eden Beşiktaşlılara dava açtı

Yusuf Namoğlu hakaret eden Beşiktaşlılara dava açtı MHK Başkanı Yusuf Namoğlu, Beşiktaş taraftarlarının sosyal medyada başlattıkları kampanya hakkında konuştu.

Hıncal Uluç'tan ortalığı karıştıran Aziz Yıldırım iddiası

Hıncal Uluç'tan ortalığı karıştıran Aziz Yıldırım iddiası Hıncal Uluç, son hafta oynanan maçları değerlendirdi. Şampiyonluk yarışına dair görüşlerini belirtirken yarışın içindeki tüm takımların kötü futbol sergilediğini söyleyen Uluç, Tahkim Kurulu için flaş bir iddia ortaya attı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER