Mhk

Ali Koç'tan TFF ve MHK'ya çağrı!

Ali Koç'tan TFF ve MHK'ya çağrı! Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Süper Lig'de 5. haftada Alanyaspor'a mağlup oldukları maç sonrası açıklamalar yaptı. Ali Koç, TFF ve MHK'ya çağrıda bulundu.

Sözleşmesi feshedilen Suat Arslanboğa hakemliğe devam edecek

Sözleşmesi feshedilmişti ama... Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Başkanı Abdurrahman Arıcı, Merkez Hakem Kurulu tarafından sözleşmesi feshedilen Suat Arslanboğa ile ilgili önemli bir açıklamada bulundu.

Mustafa Cengiz'den flaş açıklama!

Mustafa Cengiz'den flaş açıklama! Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Merkez Hakem Kurulu'nu ziyaretinin ardından yaptığı açıklamada, "MHK Başkanı Sabri Çelik, Mustafa Çulcu ve Muhittin Boşat ile görüştük. Bir açıklama yapacağız. Şu anda gidip değerlendirme yapmamız gerekiyor" dedi.

Merkez Hakem Kurulu Hüseyin Göçek'e maç verdi

Merkez Hakem Kurulu Hüseyin Göçek'e maç verdi Spor Toto Süper Lig'in 17. haftasında oynanacak maçlarda görev alacak hakemler açıklandı. Galatasaray - Konyaspor maçından sonra kızağa çekilen Hüseyin Göçek'e 3 hafta aradan sonra maç verildi.

MHK VAR semineri düzenledi

MHK VAR semineri düzenledi MHK Başkanı Yusuf Namoğlu, VAR semineri düzenleyerek Süper Lig hakemlerine uyarılarda bulundu.

Mehmet Demirkol: Hüseyin Göçek'in pozisyonda hatası yok

Mehmet Demirkol: Hüseyin Göçek'in pozisyonda hatası yok Mehmet Demirkol, Merkez Hakem Kurulu'nun kendi hatasını kapatmak için Hüseyin Göçek'i cezalandırdığını ifade etti.

Yusuf Namoğlu hakaret eden Beşiktaşlılara dava açtı

Yusuf Namoğlu hakaret eden Beşiktaşlılara dava açtı MHK Başkanı Yusuf Namoğlu, Beşiktaş taraftarlarının sosyal medyada başlattıkları kampanya hakkında konuştu.

TREND HABERLER
TREND HABERLER