Mert Günok

Mert Günok Avrupa'nın zirvesinde!

Mert Günok Avrupa'nın zirvesinde! A Milli Futbol Takımı'nın başarısında büyük rol üstlenen deneyimli file bekçisi Mert Günok, Avrupa'nın zirvesine çıktı.

Başakşehir'de Mert Günok ve Mahmut Tekdemir'in sözleşmesini uzattı

Başakşehir iki futbolcusu ile yola devam dedi Medipol Başakşehir Kulübü, takımın deneyimli futbolcuları Mert Günok ve Mahmut Tekdemir ile sözleşme yenilendiğini açıkladı.

A Milli Takım'ın aday kadrosu açıklandı!

A Milli Takım'ın aday kadrosu açıklandı! A Milli Futbol Takımı'nın EURO 2020 Elemeleri'nde oynayacağı Arnavutluk ve Moldova maçlarının aday kadrosu açıkladı.

Avrupa'nın en az gol yiyen takımı Başakşehir

Avrupa'nın en az gol yiyen takımı Başakşehir 5 büyük lig ve Süper Lig'e bakıldığında en az gol yiyen takım Başakşehir ile Manchester City oldu. Defansıyla ünlü hoca Mourinho ise listeye giremedi.

Resmen açıklandı! Başakşehir'den Galatasaray'a büyük çalım

Resmen açıklandı! Başakşehir'den Galatasaray'a büyük çalım Medipol Başakşehir, adı Galatasaray ile anılan Mert Günok transferini resmen açıkladı.

Başakşehir'den Galatasaray'a transfer çalımı

Başakşehir'den Galatasaray'a transfer çalımı Mert Günok, Galatasaray'ın Muslera ile sözleşme uzatmasının ardından ani bir kararla Başakşehir'e transfer oldu.

Galatasaray'ın yeni kalecisi yola çıktı

Galatasaray'ın yeni kalecisi yola çıktı Galatasaray ile anlaşması beklenen kaleci Mert Günok, Bursaspor’un Avusturya’daki kampından ayrıldı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER