Merih Demiral

Sakatlanan Merih Demiral’dan ilk açıklama!

Sakatlanan Merih Demiral’dan ilk açıklama! Juventus'un yıldız futbolcusu Merih Demiral, sakatlığı sonrasında ilk kez sessizliğini bozdu ve Twitter'dan bir paylaşım yaptı.

Milan'dan Merih Demiral'e yakın takip

Milan'dan Merih Demiral'e yakın takip Milan yetkilileri, Juventus'un Leverkusen ile karşılaştığı Şampiyonlar Ligi maçında Merih Demiral'ı izledi.

Paulo Dybala Merih Demiral'a neden asker selamı verdi?

Paulo Dybala'dan 'asker selamı' açıklaması! Dün akşam Juventus ile Atletico Madrid arasında oynanan maçta Dybala ve Merih arasında ilginç bir an yaşandı. Maçın 45. dakikasında gol atan Paulo Dybala, gol sevincini Merih Demiral'la kutladı. Merih'e karşı selam duran Arjantinli, daha sonra milli oyuncuya sarıldı.

Ronaldo'dan Merih Demiral'a asker selamıyla karşılama

Ronaldo'dan Merih Demiral'a asker selamıyla karşılama Fransa ve Arnavutluk maçlarında gol sevincini asker selamı vererek kutladığı için İtalyanların tepkisini çeken Merih Demiral, "Tesislere girdiğimde Cristiano Ronaldo beni asker selamı vererek karşıladı" dedi.

Juventus'tan Merih Demiral ve Asker Selamı açıklaması

Juventus'tan Merih Demiral ve Asker Selamı açıklaması Juventus Teknik Direktörü Sarri, düzenlediği basın toplantısında kendisine yöneltilen Merih Demiral ile ilgili soruları yanıtladı.

İtalya'da Cengiz ve Merih için skandal sözler: Türkiye'ye geri gönderin

İtalya'da Cengiz ve Merih için olay sözler İtalyan Senatör Roberto Calderoli, iki milli oyuncumuzun yaptığı paylaşımlar sonrasında "savaş istiyorlarsa ülkelerine geri dönsünler" açıklaması yaptı.

Merih Demiral İtalyan devine imza atıyor

Merih Demiral İtalyan devine imza atıyor Sezon ortasında Alanyaspor'dan Sassuolo'ya transfer olan Merih Demiral'ın Juventus'a transferi için artık sadece resmi imzalar kaldı