Mehmet Muharrem Kasapoğlu

Türk sporunda yeni bir sayfa açılıyor

Türk sporunda yeni bir sayfa açılıyor Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun talimatı doğrultusunda üniversite ve federasyonların görüşleri alınarak hazırlanan yeni yönetmelik sporculara ve antrenörlere büyük avantajlar sağlıyor. Kasapoğlu, "Her şey sporumuz için" dedi.

Dev derbinin en anlamlı fotoğrafı!

Dev derbinin en anlamlı fotoğrafı! Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Süper Lig’de oynanan Galatasaray-Fenerbahçe karşılaşması sonrasında iki takımın başkanlarıyla anlamlı bir fotoğrafta bir araya geldi.

Bakan Kasapoğlu'ndan Galatasaray'a tebrik

Bakan Kasapoğlu'ndan Galatasaray'a tebrik Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Sivas Yeni 4 Eylül Stadı'nda oynanan final maçında Akhisarspor'u 3-1 mağlup ederek 57'nci Ziraat Türkiye Kupası'nı kazanan Galatasaray'ı tebrik etti.

Can Bartu son yolculuğuna uğurlandı

Can Bartu son yolculuğuna uğurlandı Fenerbahçe ve Türk sporunun efsane ismi Can Bartu Şükrü Saraçoğlu Stadyumu'nda düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı. Törenin ardından Bartu'nun naaşı Marmara İlahiyat Camii'ne götürüldü. Burada kılınacak cenaze namazının ardından 'Sinyor' lakaplı Can Bartu, Karacaahmet Mezarlığı'na defnedilecek.

Bakan Kasapoğlu'ndan müjde! Spor tesisleri artık...

Bakan Kasapoğlu'ndan müjde! Spor tesisleri artık... Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, vatandaşların erişimini kolaylaştırmak amacıyla bundan sonraki süreçte spor tesislerinin 7 gün 24 saat esasına göre çalışacağını belirtti.

Yıldırım Demirören Bakan Kasapoğlu'nu ziyaret etti

Yıldırım Demirören Bakan Kasapoğlu'nu ziyaret etti Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nu ziyaret etti.

Gençlik ve Spor Bakanlığında devir teslim

Gençlik ve Spor Bakanlığında devir teslim Gençlik ve Spor Bakanlığına getirilen Mehmet Muharrem Kasapoğlu, görevi Osman Aşkın Bak'tan devraldı.