Mehmet Demirkol

Mehmet Demirkol TFF Başkan adayının Hamit Altıntop olduğunu açıkladı

Mehmet Demirkol TFF Başkan adayını açıkladı Geleceği tartışması konusu olan TFF Başkanı Yıldırım Demirören'in istenmeyen adam ilan edilmesinden sonra Mehmet Demirkol, ''TFF Başkan adayım Hamit Altıntop yönetimini kendisi belirlesin.'' şeklinde bir paylaşımda bulundu.

Mehmet Demirkol: Fikret Orman Şenol Güneş'i göndermek istiyor

Mehmet Demirkol: Fikret Orman Şenol Güneş'i göndermek istiyor Mehmet Demirkol, Fikret Orman'la Şenol Güneş'in artık birbirleriyle çalışmak istemediklerini ifade etti.

Mehmet Demirkol'dan Tolgay Arslan istihbaratı!

Mehmet Demirkol'dan Tolgay Arslan istihbaratı! Mehmet Demirkol, Beşiktaş'ta kadro dışı bırakılan Tolgay Arslan'ın Galatasaray'a gidebileceğine dair güçlü duyumlar aldığını söyledi.

Mehmet Demirkol: Fatih Terim'e verilen ceza ağır

Mehmet Demirkol: Fatih Terim'e verilen ceza ağır Mehmet Demirkol, Fatih Terim'in hakeme herhangi bir fiziki müdahale yapmadığını ve verilen 10 maçlık cezanın mantıksız olduğunu söyledi.

Mehmet Demirkol: Çılgın bir derbi olabilir

Mehmet Demirkol: Çılgın bir derbi olabilir Galatasaray ile Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 11. haftasında bu akşam karşı karşıya gelecek. Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, efeslerin tutulmasına sebep olan dev derbi için flaş bir tahminde bulundu

Mehmet Demirkol'dan Milli yıldız için olay sözler

Mehmet Demirkol'dan Milli yıldız için olay sözler Spor yazarı ve yorumcu Mehmet Demirkol, BeIN Manşet programında gündeme ilişkin konularda açıklamalarda bulundu. Demirkol, ''Oğuzhan’a danışmanlık yapacak olsam, 'Kaptanlığı bırak. Forma gidiyor' derim.'' şeklinde konuştu.

Mehmet Demirkol'dan çarpıcı Slimani-Galatasaray iddiası!

Mehmet Demirkol'dan çarpıcı Slimani-Galatasaray iddiası! Mehmet Demirkol, Fenerbahçeli İslam Slimani'nin Galatasaray'da olsa çok gol atacağını ifade etti.

TREND HABERLER
TREND HABERLER