Max Kruse

Fenerbahçe'nin transferini açıkladılar!

Fenerbahçe'nin transferini açıkladılar! Yeni sezonda iddialı bir kadro kurmak isteyen Fenerbahçe'de bir transfer gelişmesi daha yaşandı. Sarı lacivertli yönetici Volkan Ballı'nın taraftarları heyecanlandıracak bir konuşması gündeme damga vurdu.

Max Kruse Fenerbahçe için yola çıktı

Max Kruse Fenerbahçe için yola çıktı Fenerbahçe'nin yeni transferi Max Kruse, yola çıktı. Alman oyuncu bugün İstanbul'a geliyor.

Fenerbahçe'de 16 yıl sonra ilk

Fenerbahçe'de 16 yıl sonra ilk Hücum oyuncusu Max Kruse ile anlaşmaya varan Fenerbahçe, 16 yıl sonra Alman bir futbolcu transfer etti.

Fenerbahçe'de Max Kruse'nin sözleşme detayları belli oldu

Max Kruse'nin alacağı ücret belli oldu Spor Toto Süper Lig'de tarihinin en kötü sezonunu geride bırakan Fenerbahçe ilk bombayı patlattı.. Fenerbahçe Alman golcü Max Kruse'nin takıma katıldığını duyurdu

Fenerbahçe Max Kruse transferini resmen açıkladı

Bombayı patlattılar! Alman Panzeri Fenerbahçe'de Fenerbahçe, golcü oyuncu Max Kruse'u transfer ettiğini açıkladı. Sarı Lacivertliler, Alman oyuncu ile 3 yıllık anlaşmaya vardı.

Fenerbahçe'den dev transfer hamlesi

Fenerbahçe'den dev transfer hamlesi Sezonu kötü bitiren ve yeni sezona güçlü bir kadro ile çıkmak isteyen Fenerbahçe transferlerini açıklamak için UEFA'nın kararını bekliyor.. Sarı lacivertli yönetim 4 futbolcu ile prensip anlaşmasına vardı..

Max Kruse adım adım Fenerbahçe'ye geliyor

Max Kruse adım adım Fenerbahçe'ye geliyor Fenerbahçe'de flaş transfer gelişmesi.. Fenerbahçe'nin başkan Ali Koç'un bizzat devreye girdiği ve uzun süredir peşinde olunan Alman yıldızı renklerine bağlamak için çok önemli mesafe aldığı ortaya çıktı.