Marsilya

Beşiktaş Gary Medel için Marsilya'nın teklifini reddetti

Beşiktaş Marsilya'nın teklifini reddetti Beşiktaş'ın Şilili orta saha oyuncusu Gary Medel için son talip Fransız ekibi Marsilya oldu.

Damien Comolli Balotelli transferini bitirmek için Fransa'ya gitti

Comolli Fransa'da! Fenerbahçe bombayı patlatıyor Kötü bir sezon geçiren ve yeni sezona şampiyonluk parolası ile çıkacak olan Fenerbahçe'de Sportif Direktör Damien Comolli'nin, Marsilya forması giyen İtalyan golcü Mario Balotelli için Fransa'ya gitti..

Marsilya Monaco'yu son dakikada yıktı

Marsilya Monaco'yu son dakikada yıktı Monaco ile Marsilya'yı karşı karşıya getiren muhteşem maçta gülen taraf, son dakikada bulduğu golle konuk Marsilya oldu.

Marsilya'ya Avrupa'dan men cezası

Marsilya'ya Avrupa'dan men cezası UEFA, geçtiğimiz sezon 4 maçta yaşanan olaylar nedeniyle Marsilya'ya Avrupa'dan 1 yıl men cezası verdi. Ceza, önümüzdeki 2 yıl içinde benzer olaylar olması durumunda devreye girecek.

Atletico Madrid yenilgisine sinirlenen taraftar televizyon parçaladı

Atletico Madrid yenilgisine sinirlenen taraftar televizyon parçaladı Marsilya'nın Avrupa Ligi final maçında Atletico Madrid'e 3-0 yenilmesine çok sinirlenen bir Fransız taraftar, televizyonu ilk önce parçaladı sonra nehre attı.

 Dimitri Payet gözyaşlarına hakim olamadı

Dimitri Payet gözyaşlarına hakim olamadı UEFA Avrupa Ligi Finali'nde 32. dakikada sakatlanan Marsilyalı futbolcu Dimitri Payet sahayı gözyaşları içinde terk etti.

UEFA Avrupa Ligi şampiyonu Atletico Madrid

UEFA Avrupa Ligi şampiyonu Atletico Madrid UEFA Avrupa Ligi'nin finalinde Fransız ekibi Marsilya ile İspanyol temsilcisi Atletico Madrid, Lyon'da karşı karşıya geldiler. Mücadeleyi Madrid ekibi 3-0 kazandı ve UEFA AVrupa Ligi Kupası'nı müzesine götüren takım oldu.

TREND HABERLER
TREND HABERLER