Mandzukic

Beşiktaş'tan Mandzukic'e teklif

Beşiktaş'tan Mandzukic'e teklif Beşiktaş, Juventus'la yollarını ayıracak olan Mandzukic'le Marmaris'te görüştü. Asbaşkanı Umut Güner, Hırvat futbolcuya siyah-beyazlı ekibin teklifin iletti.

Beşiktaş'tan Mandzukic bombası

Beşiktaş'tan Mandzukic bombası Cenk Tosun’un gidişi sonrasında Negredo-Love ikilisinden yeterli performansı alamayan Beşiktaş, forvet transferi için atağa kalktı. Hedefteki isim, gerçek anlamda bir Dünya yıldızı: Mario Mandzukic...

Mario Mandzukic'ten Beşiktaş taraftarına şok tavır!

Mario Mandzukic'ten Beşiktaş taraftarına şok tavır! Bir süredir Beşiktaş'ın gündeminde olan Mario Mandzukic, sosyal medya hesabına gelen ''Come To Beşiktaş'' yorumları sonrası şok bir tavır sergiledi.

Beşiktaş'tan Mandzukic operasyonu

Beşiktaş'tan Mandzukic operasyonu İtalya’ya giden Başkan Fikret Orman Mandzukic için Juventus’la masaya oturdu. Srna ile de görüşmelere başlandı...İstanbul'da Vida ile yemek yiyen Srna, Mandzukic'i ikna için de aracı olacak Bir taşla iki kuş vurulacak.

Beşiktaş'tan Arsenal'e Welbeck harekatı

Beşiktaş'tan Arsenal'e Welbeck harekatı Siyah-Beyazlılar, hem kanatlarda hem de forvet hattında oynayabilen Danny Welbeck’in peşine düştü. Kartal, Arsenal’de düzenli olarak oynamayan İngiliz yıldızı, kiralık olarak kadrosuna katmayı planlıyor.

Beşiktaş Juventus'tan Mandzukic'e teklif yaptı

Beşiktaş Juventus'tan Mandzukic'e teklif yaptı Cenk Tosun'u Everton'a satan Beşiktaş, Juventus'tan Mandzukic'i gündemine aldı ancak İtalyan ekibi Hırvat santrforu bırakmıyor.

Vida'dan transfer itirafı

Vida'dan transfer itirafı Beşiktaş'ın ara transfer döneminde Dinamo Kiev'den kadrosuna kattığı Domagoj Vida, Antalya kampında yaptığı basın toplantısında açıklamalarda bulundu.