Manchester City

Avrupa’nın en değerlisi Manchester City

Avrupa’nın en değerlisi Manchester City KPMG Football Benchmark, Avrupa’nın elit kulüplerini değerlendirdi. İngiltere Premier Lig’i son 2 yılda zirvede tamamlayan Manchester City, 1 milyar 182 milyon Euro’luk oyuncu değeriyle Avrupa’nın en değerli takımı oldu.

Fenerbahçe Eljif Elmas'ın transferi için dünya deviyle anlaştı!

Fenerbahçe Eljif Elmas için dünya devi ile anlaştı Fenerbahçe'de bomba gelişme.. Transfer haberlerinin zirvesinde yer alan Eljif Elmas'ın geleceği belli oldu.. Fenerbahçe Eljif Elmas'ın transferi için dünya deviyle anlaştı!

Eljif Elmas için bir dev talip daha

Eljif Elmas için bir dev talip daha Manchester United, Manchester City, Tottenham, Atletico Madrid, Lazio, İnter... Eljif Elmas'ın peşinde olan bu kulüplere bir yenisi daha eklendi..

Manchester City sezonu üç kupayla tamamladı

Manchester City sezonu üç kupayla tamamladı İngiltere Federasyon Kupası finalinde Watford'u 6-0 mağlup ederek İngiltere Federasyon Kupası'nı kazanan Manchester City, sezonu üç kupayla tamamladı.

Manchester City'ye UEFA'dan men cezası geliyor

Manchester City'ye men cezası kapıda İngiliz devi Manchester Cit'ye UEFA'dan kötü haber geldi.. Manchester City, ligi 98 puanla bitirerek Liverpool'un önünde şampiyon olmuştu.. Şampiyonlar Ligi'nden men cezası ile karşı karşıya kaldı..

Manchester City istediğini aldı zirveye kuruldu

Manchester City istediğini aldı zirveye kuruldu Şampiyonlar Ligi'nde hafta içinde çeyrek finalde karşı karşıya gelen Manchester City-Tottenham bu kez Premier Lig'de karşı karşıya geldi

Şampiyonlar Ligi'ne Cüneyt Çakır damgası

Şampiyonlar Ligi'ne Cüneyt Çakır damgası Şampiyonlar Ligi'nde Manchester City ile Tottenham çeyrek final ikinci maçında karşı karşıya geldi. Mücadeleye damga vuran isim Cüneyt Çakır oldu. İşte nedeni...