Lazio

Vedat Muriç'in COVID 19 testi pozitif çıktı!

Vedat Muriç'in COVID 19 testi pozitif çıktı! Geçen sezon Fenerbahçe'de büyük başarılara imza atan, bu sezon Lazio'ya transfer olan Vedat Muriç ile ilgili şok edici bir gelişme yaşandı. Vedat Muriç'in COVID 19 test sonucunun pozitif çıktığı iddia edildi.

Vedat Muriqi'den büyük fedakarlık

Vedat Muriqi'den büyük fedakarlık Fenerbahçe’den İtalya ekibi Lazio’ya transfer olan Kosovalı futbolcu Vedat Muriqi, İtalya’da sağlık kontrolünden geçti. Ayrıca Vedat Muriqi ile ilgili bir gerçek de ortaya çıktı. Kosovalı oyuncunun giderayak büyük bir fedakarlık yaptığı öğrenildi.

Ersun Yanal'dan Vedat Muriqi itirafı!

Vedat Muriç'i az daha Galatasaray kapıyordu! Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Ersun Yanal, Lazio'ya transfer olan Vedat Muriqi ile ilgili açıklama yaptı. Ersun Yanal, Vedat Muriqi'nin az daha ezeli rakip Galatasaray'a transfer olacağını ifade etti.

Vedat Muriç resmen Lazio'da!

Vedat Muriç resmen Lazio'da! Fenerbahçe'nin transferi için İtalya Birinci Futbol Ligi (Serie A) takımlarından Lazio ile görüşmelerine başladığı Kosovalı futbolcu Vedat Muric, Roma’ya geldi.

Fenerbahçe'yi rahatlatan transfer! Vedat Muriqi...

Fenerbahçe'yi rahatlatan transfer! Vedat Muriqi... Harcama limitini ayarlamaya çalışan Fenerbahçe'de Vedat Muriqi için Lazio ile olan görüşmeler sonuca vardı. Sarı lacivertliler, Muriqi'i 18 milyon euro bonservis bedeliyle İtalyan devine satarken 26 yaşındaki oyuncunun 5 yıllık sözleşmeye imza attığı öğrenildi.

İtalyanlar Vedat Muriç’in peşini bırakmıyor! Bu kez de Lazio peşinde

İtalyanlar Vedat Muriç’in peşini bırakmıyor! Fenerbahçe’nin geldiği günden beri birçok dünya devini peşine takan, golcü oyuncusu Vedat Muriç için İtalyanlar sarı lacivertli kulübün kapısını çalmaktan vazgeçmiyor.

İtalyan devi Vedat Muriqi ile ilgileniyor

İtalyan devi Vedat Muriqi ile ilgileniyor İtalya basını, Fenerbahçe'nin Kosovalı forveti Vedat Muriqi'nin İtalya Birinci Futbol Ligi (Serie A) ekibi Lazio'nun transfer listesinde 3. sırada yer aldığını yazdı.